Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Mežs un zeķubikses Empty Mežs un zeķubikses

Svētdena Oktobris 02, 2022 3:08 pm
Pēc pirmās reizes, kad seksā tika iesaistītas šajā gadījumā plānās kaprona zeķītes, zeķes un zeķubikses kļuva par neatņemamu seksa sastāvdaļu. Nevaru ne saskaitīt, cik bieži es tiku pie zeķubiksēs tērpto pēdiņu laizīšanas, masēšanas un izjušanas uz sava locekļa. Kāda reize iespiedusies atmiņā īpaši labi. Kopā ar draudzeni mēs devāmies pastaigāties uz mežu. Kādā klusākā, saules pielietā vietiņā mēs sākām skūpstīties un maigoties. Es pamatīgi uzbudinājos, mans loceklis plēsa bikses vai pušu, es gribēju mīlēties. Tomēr viņa mani apstādināja, sakot, ka viņai ir īpašās dienas, tāpēc nekāds sekss nesanāks. Es saskumu, tomēr viņa pēkšņi atvēra savu somu un no tās izvilka dažas reizes valkātas 20 DEN miesaskrāsas zeķubikses. Ar viltīgu smaidu viņa tās novicināja gar manām pārsteigtajām acīm, pienāca man tuvu klāt un mēs sākām skūpstīties. Tikmēr viņa ar vienu roku lēnām atpogāja manu bikšupriekšu un atvilka rāvējslēdzēju. Palaidusi manaz bikses un apakšbikses zemāk, viņa satvēra manu cieto un karsto locekli. Joprojām skūpstīdamās, viņa uz locekļa uzvilka zeķubikses un sāka ar tām masēt manu locekli. Sajūtas bija debešķīgas. Reizēm tā biju onanējis pats, tomēr viņa mani tā apmierināja pirmo reizi. Un pat bez prasīšanas. Viņa to izdomāja pati. Viņa zināja, ko darīs, jo kāpēc gan viņai uz mežu līdzi bija zeķubikses? Tas viss apbūra manu prātu un drīz vien es beidzu zeķubiksēs viņas rokā. Tā tiešām bija veselīga pastaiga.

Begedis and Roksana 44 like this post

Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Mežs un zeķubikses Empty Re: Mežs un zeķubikses

Pirmdiena Oktobris 03, 2022 12:09 pm
Tas , ka sieviete izrāda šādu iniciatīvu ir tikai apsveicami. Varu iedomāties šīs labās sajūtas.

Roksana 44 likes this post

Roze
Roze
Number of posts : 125
Join date : 30.08.22
https://twitter.com/Roze45287234

Mežs un zeķubikses Empty Realitātē...

Pirmdiena Oktobris 03, 2022 8:57 pm
sievietes (ja ir skaidrā) šādu un citādi iniciatīvu neizrāda. Iniciatīvu sievietes uzņemas, kad gadi ir 50+
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Mežs un zeķubikses Empty Re: Mežs un zeķubikses

Otrdiena Oktobris 04, 2022 9:56 am
Roze rakstīja:sievietes (ja ir skaidrā) šādu un citādi iniciatīvu neizrāda. Iniciatīvu sievietes uzņemas, kad gadi ir 50+

Muļķības. Sūdīgas sievietes tev bijušas
Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Mežs un zeķubikses Empty Re: Mežs un zeķubikses

Otrdiena Oktobris 04, 2022 11:47 am
Nu es arī negribētu piekrist , ka 50 + tikai parādās iniciatīva. Jaunas meitenes kuras tikko sākušas šo nodarbi ir enerģijas pilnas , it sevišķi attiecību sākumā. Vēlāk pēc gadiem jau tas mainās un vecim biku jau jāsāk piepūlēties.
Lai gan pa 50 + vēl nezinu kā būs , bet neko pārsteidzošu nesagaidu no sieviešu puses.
Sponsored content

Mežs un zeķubikses Empty Re: Mežs un zeķubikses

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā