Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Dace un Madara Empty Dace un Madara

Pirmdiena Marts 30, 2020 1:26 pm
Ar Daci es nejauši iepazinos kādā pasākumā, kad mani pie sava galdiņa bārā pēkšņi pieaicināja sen neredzēts paziņa. Viņa sēdēja kopā ar draudzeni, dzēra vīnu un smējās, kamēr es iekārtojos vienīgajā brīvajā vietā viņai blakus. Mēs iepazināmies un jau pirmajā sekundē es ievēroju, cik viņa bija skaista. Tikpat skaista, cik viņas gaumīgais apģērbs. Mani jau no bērnības sajūsmina skaists, smalks un gaumīgs sieviešu apģērbs, īpaši zeķubikses un zeķes. Es jau no pirmā acu uzmetiena varēju pazīt šī smalkā apģērba gabala kvalitāti, biezumu un nereti pat firmu. Varēju zvērēt, ka Dacei tovakar kājās bija Calzedonia kvalitatīvās zeķubikses. Melnas, bez šuvēm, ne biezākas par 20 DEN un matētas. Tās bija dārgas zeķubikses un to varēja redzēt. Kājās viņai bija klasiskas melnas laiviņas, bet mugurā - smalka mežģīņu kleitiņa nedaudz virs ceļa. Viņas draudzene savukārt savas arī visai glītās kājiņas bija ietērpusi 10 vai 8 DEN miesaskrāsas zeķubiksēs, kas lampas gaismā viegli mirdzēja, sarkanās laiviņās, bet pati bija tērpusies sarkanā samta kleitā. Abas meitenes izskatījās kā eņģeļi, tāpēc man bija liels prieks, kas varu atrasties viņām blakus. Lieki piebilst, ka dievišķā skaistuma ietekme bija jūtama arī manās biksēs, tāpēc bija jāsēž uzmanīgi, lai man nekontrolējamo stāvokli meitenes nepamanītu.
Vakars virzījās uz priekšu jautri, man, lielākoties, komunicējot ar abām meitenēm. Manas acis bieži, pārāk bieži slīdēja pāri Daces skaistajiem celīšiem, pakavējoties ilgāk pie kurpītē tērptās pēdiņas. Es alku paņemt to klēpī, novilkt kurpīti un skūpstīt plānajā un zīdainajā materiālā tērptos kāju pirkstiņus, masēt viņas skaisto, smalko papēdīti, salikt abas pēdiņas kopā un starp tām iegrūst savu cieto un karsto locekli. bet beigās - nošļākt visas zeķubiksēs tērptās pēdiņas ar karstu spermu. Lūk, tādas domas virmoja manā galvā, kaut es centos no tām tikt vaļā, jo jutu, ka mana bikšu priekša drīz varētu uzsprāgt.
Uzbudinājums kulmināciju sasniedza tad, kad abas meitenes pēkšņi sāka runāt par zeķubiksēm. "Ak, jā, es beidzot atradu ideālās zeķubikses," teica Dace un ar pirkstu galiņiem pieskārās Madaras celītim. "Ja? kādas?" sajūsmā iesaucās Madara. "Calzedonia, bezšuvju. Dārgas gan, bet izturīgas, neslīd nost, zīdainas un ļoti labi jūtas uz kājām. Patausti," Dace pastiepa savu kājiņu uz Madaras pusi. Madara pārvilka ar plaukstu pār Daces celītim, kamēr es to pašu izdarīju ar acīm un noteica: "O, jā, tiešām zīdainas. Būs jāpaskatās". Pēkšņi, Dace pagriezās uz manu pusi un, nozibinot pērļu baltos zobus, teica: "Patausti, varēsi kādreiz kādai meitenei uzdāvināt".
Uz sekundi es sastingu, jo man likās, ka atrodos kādā sapnī. Trīcošu roku, muļķīgi un kautri smaidīdams, es pieskāros Daces siltajam un zīdainajam celītim. "Patīkami," es tikai spēju izdvest, cenšoties tūliņ uz līdzenas vietas nebeigt biksēs. "Vai ne?" Dace iesmējās un pārlika kāju pār kāju.
Turpmākajā vakara gaitā man šķita, ka Dace speciāli cenšas pievērst manu uzmanību savām kājiņām, brīžiem it kā nejauši pieskaroties ar kurpīti manai kājai, pagriežoties tā, lai kājiņas būtu labāk saredzamas un kādā brīdī pat novelkot kurpītes un vienu kājiņu paliekot zem sava dibena tā, lai melnajās zeķubiksēs tērptā pēdiņa gandrīz pieskartos manam gurnam. Tas viss mani darīja traku un pretoties viņas pēdiņu un celīšu noglāstīšanai kļuva arvien grūtāk.
Vakars gāja uz galu un visi sāka posties uz mājās. Arī es, tomēr tad notika kaut kas, ko es nepavisam nebiju gaidījis. Dace ar Madaru uzaicināja vakaru turpināt pie viņām dzīvoklī, kuru viņas kopīgi īrēja.
Turpinājums sekos...
Dace un Madara 93107410
avatar
Ziggy
Number of posts : 3
Join date : 04.12.21

Dace un Madara Empty Re: Dace un Madara

Sestdiena Decembris 04, 2021 11:51 pm
Vnk bauda ...

20Den likes this post

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā