Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

 Dace un Madara (turpinājums)  Empty Dace un Madara (turpinājums)

Pirmdiena Marts 30, 2020 1:28 pm
Turpinājums...

Es, protams, piekritu doties viņām līdzi, jo viņas bija ne vien patīkamas sarunu biedrenes, bet arī ļoti izskatīgas. Nenoliegšu, doma redzēt abu meiteņu pēdiņas plānajās zeķubiksēs un bez kurpītēm mani ļoti kārdināja.

Meitenes kopīgi īrēja dzīvokli pavisam netālu no mūsu pasēdēšanas vietas, tāpēc drīz vien mēs jau bijām klāt. Koridorā abas meitenes beidzot novilka savas kurpītes, atklājot manām acīm brīnišķīgu ainu. Daces melnajās zeķubiksēs tērptā pēdiņa maigi mirdzēja lampas gaismā. Pirkstgalos tām, protams, nebija sabiezinājuma, kas man ļoti patīk, jo var caur caurspīdīgo materiālu var redzēt kāju pirkstiņus. Vēl glītākas bija Madaras pēdiņas tikko redzamajās, tomēr arī mirdzošajās 8 den zeķubiksēs. Caur zeķubiksēm varēja redzēt, ka viņas nadziņus klāj caurspīdīga nagu laka, kas man ļoti patika.
Par laimi, meitenes neuzvilka čības vai biezākas zeķes, tāpēc es varēju vērot un baudīt cik uziet, tiesa, kā es vēlāk uzzināju, es to darīju ne tik neuzkrītoši, kā man pašam šķita.
Lai nu kā, meitenes devās uz virtuvi pēc vīna un uzkodām, bet es tikmēr apsēdos dīvānā. lieki piebilst, ka mans loceklis nebija atslābis ne mirkli jau kopš es satiku abas meitenes, tāpēc bija visai mokoši mierīgi nosēdēt uz vietas. Manā prātā rosījās tikai viena doma un fantāzija - es gribēju laizīt un masēt abu meiteņu zeķubiksēs tērptās pēdiņas un kāju pirkstiņus, es gribēju starp pēdiņām ielikt savu cieto locekli un drāzt tās, es gribēju izdrāzt abu meiteņu karstās vagīnas un beigās izšļāktu spermas šaltis uz viņu pēdiņām, plānajā materiālā ieskautajiem celīšiem un gurniem.
Tādās domās iegrimis, es sagaidīju abas meitenes. Dace apsēdās man blakus uz dīvāna, bet Madara pretī atzveltnes krēslā. Abu meiteņu kājiņas un pēdiņas man bija kā uz paplātes, tāpēc nācās krietni papūlēties, lai neblenztu pārāk uzkrītoši, kā arī neatklātu savu izspiedušos locekli, kas bija diezgan pamanāms caur biksēm.
Mēs nedaudz iedzērām, papļāpājām par šo un to. Galvā jau bija patīkams reibums, kas ļāva nekautrēties runāt par jebkādām tēmām, tāpēc ātri vien mēs pievērsāmies seksam un savām pieredzēm. Vārds pa vārdam un Madara pēkšņi sāka stāstīt, ka viņas bijušajam draugam bija pēdu fetišs. Viņai tas ļoti paticis, jo viņu seksuāli ļoti uzbudinot, kad kāds masē un skūpsta viņas pēdiņas. Dace uzreiz piebalsoja, ka jā, viņai arī tas varētu patikt un vispār - ir tikai interesanti, ja kādam piemīt tāds nekaitīgs fetišs. Seksuālā dzīve uzreiz ir krāšņāka.
Es nespēju noticēt savām ausīm, ka saruna tiešām sāka virzīties tajā virzienā. Un tad tas notika - Madara pajautāja, vai man ir kāds fetišs. Es, protams, nedaudz saminstinājos, tomēr, tā kā biju nedaudz iereibis un uzbudināts, nolēmu pastāstīt par savu fetišu. Pateicu, ka jā, man ir līdzīgi kā viņas bijušajam draugam, tomēr mani uzbudina, kad pēdiņas ir tērptas plānās zeķubiksēs. Teicu, ka man ir zeķubikšu fetišs un ka tas ir viens no pasaulē izplatītākajiem fetiša veidiem.
Meitenes izskatījās pozitīvi pārsteigtas un smējās, ka tad jau man ir paveicies, ka viņām tagad kājās ir zeķubikses. Es nedaudz piesārtu, tomēr atzinos, ka jā, tas ir mans fetišista sapnis. Piemetināju, ka abām meitenēm ir ļoti glītas pēdas un zeķubikses.
Tālāk notika tas, ko vismazāk gaidīju, bet visvairāk vēlējos - Madara iecēla savu pēdiņu manā klēpī un teica: "Man jau likās, ka tev ir tāds fetišs, jo tu uz mūsu pēdām skaties tā it kā tās būtu kailas krūtis. Bet forši. Vari pieskarties, ja vēlies."
 Dace un Madara (turpinājums)  4ersk610

Ziggy and Balletdancer1 like this post

Atpakaļ uz augšu
Similar topics
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā