Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Jauns stāstiņš Empty Jauns stāstiņš

Pirmdiena Jūnijs 19, 2023 10:52 am
Personīgajā pieredzē balstīts stāstiņš. Mana īstā pirmā pieredze un atzīšanās bija nedaudz citādāka, jo tajā liktenīgajā vakarā meitenei mājās nebija zeķubikšu, bet gan tikai brūnās, plānās kaprona zeķītes. kas arī bija ļoti seksīgi. Viņa uzreiz piekrita tās uzvilkt. Viss pārējais daudz maz kā stāstā. Ak, jā, mēs bijām pāris gadus jaunāki, bet kārtības labad, šeit pavilku gadus uz augšu.

Atzīšanās

Ļoti spilgti atmiņā iespiedusies pirmā reize, kad pastāstīju meitenei par to, ka man patīk, nē, ka mani uzbudina, ja meitenei kājās ir plānās zeķubikses. Man bija 18 gadi, un tās bija manas pirmās nopietnās attiecības. Viņa arī bija 18 gadu veca, izskatīga meitene. Kad mēs jau vairākas reizes bijām pārgulējuši, es nolēmu beidzot realizēt to, kas bija eksistējis tikai manās fantāzijās. Jau no bērnības mani ir valdzinājušas zeķubikses – meiteņu kājiņas tajās. Tikko kā es ieraugu vai pat iedomājos par zīdainās, plānās miesas krāsas vai melnās zeķubiksēs tērptām meitenes kājiņām un pēdiņām, man iestājas akmenscieta erekcija. Zeķubikses ir mans fetišs jau kopš sevi spēju atcerēties.
Tovakar mēs sēdējām dīvānā pie televizora, bijām mājās vieni paši un pļāpājām par šo un to. Kaut kā nevilšus saruna nonāca pie seksa un lietām, kas seksā patīk, ir vai nav pieņemams utt. Es sapratu, ka ir pienācis brīdis, lai atzītos.
“Man, ja kas, ir zeķubikšu fetišs, he he,” es it kā jokojoties izmetu.
“Ko? Nopietni?” viņa strauji pagriezās pret mani un viņas sejā bija tāds kā velnišķīgs smīns.
“Emmm nē, nu kaut kā, emm... patīk kad meitenei ir uzvilktas zeķubikses. Nezinu, tā kā fetišs, nu jā,” es, piesarcis kā tomāts, murmināju.
“Oho, interesanti! Kādas tev patīk? Es varu uzvilkt. Bez biksītēm? Es vispār zeķubikses nēsāju bieži. Nu vasarā nē, bet tā bieži. Man patīk kā kājas izskatās zeķenēs. Tik gludas un perfektas. Varbūt arī man ir zeķubikšu fetišs he he,” viņa teica, neparādot nekādu izbrīnu vai šoku par manu atzīšanos. Es šo fetišu visu mūžu biju turējis kā lielāko noslēpumu, par kuru jākaunas. Bet te – meitene gatava uzreiz piedalīties.
“Nu vislabāk man patīk plānās, 20 den uz mazāk. Miesas krāsas un melnas ir ideāli. Un bez biksītēm apakšā mmm,” es jau drošāk stāstīju.
“Pag, tūliņ būšu,” viņa pielēca kājās un aiznesās uz guļamistabu, tūliņ atgriežoties ar vairākiem pāriem zeķubikšu.
“Nu, kuras tev patīk? Re, šīs miesas krāsā, laikam 15 den, o, šīs ir 11 den, vēl neatvērtas, bet man ļoti patīk, ik pa laikam pērku. Tik zīdainas un plānas. Šeit arī melnas. Nu, izvēlies, es uzvilkšu,” viņa teica un atkal velnišķīgi pasmaidīja.
Es izvēlējos viņas slavētās “Pierre Cardin” 11 den zeķubikses. Viņa atvēra paciņu, izņēma tās ārā un ar to pietika, lai mans loceklis kļūtu ciets kā tērauds. Vispār tas jau bija ciets visu mūsu sarunas laiku, bet tagad man šķita, ka pārplīsīs bikses. Zeķubikses bija zīdainas, ļoti kvalitatīvas un ar nelielu spīdumu. Tās bija plānas pirkstgalos, tām nebija pastiprināta biksīšu daļa un bija ieveidota pēdas daļa. Ideālās zeķubikses.
Viņa sākumā novicināja zeķubikses man gar seju un piespieda tās man pie lūpām un deguna. Smarža bija debešķīga. Ar otru roku viņa caur biksēm sagrāba manu cieto locekli.
“Oho, neesi melojis, tiešām kārtīgs zeķubikšu fetišs. Tagad zinu, kurš man nākotnē pirks zeķubikses he he,” viņa noteica un iesvieda zeķubikses man klēpī, kamēr pati novilka svārciņus, zeķes un biksītes, atsedzot gludi skūto minci un sārto klitoriņu. Tad viņa paņēma zeķubikses, savilka tās uz rokas tā, lai rokās būtu pēdas daļa, ieslidināja tajā pēdiņu un lēnām, pavedinoši uzvilka zeķubikses līdz celim. Tad to pašu ar otru kāju un visbeidzot piecēlās kājās manā priekšā un pārvilka zeķubikses pāru dibentiņam un gurniem. Tad viņa uzlika zeķubiksēs tērpto pēdiņu uz manas bikšu priekšas un ar pirkstiem savilka zeķubikses uz augšu, piekārtojot tās.
Es, goda vārds, biju gatavs eksplodēt biksēs. Viņas kājas, pēdiņas, dibentiņš bija perfekts zeķubiksēs. Viņa apsēdās man blakus uz dīvāna un iecēla kājas manā klēpī.
“Patīk?” viņa, galvu pašķiebusi, jautāja, reizē glāstot savas kājas ar pirkstu galiņiem.
Es lēnām uzliku plaukstu uz viņas pēdas virspuses un slīdēju līdz celim. Neticami zīdainas, slīdīgas, maigas un kvalitatīvas zeķubikses uz perfektām kājām. Lampas gaismā tās nedaudz mirdzēja. Viņa pacēla vienu kāju un pēdiņas pirkstiņus pielika man pie lūpām.
“Laizi, zeķubikšu puika,” viņa pavēlēja, iegrūžot zeķubiksēs tērptos pirkstiņus man mutē, ar otru pēdiņu tikmēr masējot man caur biksēm locekli.
Es laizīju viņas pēdiņu, ar rokām glāstīdams viņas zīdainās kājiņas, izbaudīdams katru mirkli. Tad viņa pieliecās un atpogāja manu bikšu priekšu, liekot man novilkt bikses. Es to izdarīju un mans cietais loceklis kā atspere izlēca ārā no biksēm. Tad viņa aptvēra to ar pēdiņām un sāka masēt no augšas uz leju, no augšas uz leju. Es satvēru viņas pēdiņas un palīdzēju berzēt manu locekli.
“Es gribu, lai tu beidz uz manām pēdām. Nošļāc visas zeķubikses ar spermu,” viņa čukstēja, ar vienas rokas pirkstiņiem caur plāno zeķubikšu materiālu masējot savu klitoriņu.
Es ilgāk vairs nevarēju izturēt un beidzu. Karstā sperma izšļācās no locekļa kā vulkāna un notecēja pār zeķubiksēs tērptajiem pirkstiņiem, pēdas izliekumu un papēdi. Es raustījos konvulsijās teju pus minūti – tik spēcīgs bija orgasms.
“Ak dievs, cik daudz spermas mmm,” viņa ievaidējās.
Beidzis, es atslīgu dīvānā un smagi elsoju.
“Bija labi?” viņa jautāja? “es pati gandrīz beidzu, skatoties uz tevi. Nāc, draudziņ,” viņa ar spermas klātajām pēdiņām vilka mani sev klāt. Es ieliku galvu starp viņas kājām un sāku kaislīgi laizīt klitoriņu caur zeķubiksēm, ar rokām glāstīdams viņas kājas un krūtis, kuru galiņi bija cieti kā zirnīši. Viņa vaidēja un spieda manu galvu ciešāk sev klāt līdz es jutu viņu noraustāmies orgasma konvulsijās. Mēs abi atslīgām viens otram blakus – laimīgi un apmierināti.
“Tas bija labākais orgasms manā dzīvē,” es teicu, skatoties uz viņas spermas klātajām zeķubiksēm.
“Zini, es nedomāju, ka sajust mēli uz klitoriņa caur zeķubiksēm ir tik patīkami. Man tiešām arī būs zeķubikšu fetišs,” viņa iesmējās.
Atlikušo vakaru mēs pavadījām, pļāpājot par šo un to, to skaitā zeķubiksēm un fetišu. Viss tikai sākās un es tajā brīdī sapratu, ka esmu patiesi iemīlējies.

Roksana 44 likes this post

Atpakaļ uz augšu
Similar topics
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā