Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

JAUNS STĀSTS! ANNA Empty JAUNS STĀSTS! ANNA

Svētdena Augusts 08, 2021 6:03 pm
Ar Annu es iepazinos kādā pasākumā. Viņa bija 27 gadus jauna, gudra, simpātiska un asprātīga. Viņai mugurā bija vienkārša melna, līdz celim gara mežģīņu kleitiņa ar garām piedurknēm un krādziņu. Kājās ļoti plānas, teju neredzamas miesaskrāsas zeķubikses, bet pēdiņas ieautas melnās vienkāršās kurpītēs ar ne visai augstu papēdi. Mēs uzreiz iepatikāmies viens otram, tāpēc jau tajā pašā vakarā attapāmies mana dzīvokļa koridorā skūpstāmies. Ar vienu roku es glāstīju viņas zeķubiksēs tērptās, slīdīgās kājiņas, bet ar otru maigi pieskāros kaklam un krūtīm. Mans loceklis bija ciets kā akmens. Mēs nokļuvām līdz dīvānam un, turpinot skūpstīties, apsēdāmies. Caur biksēm viņa masēja manu locekli, bet mana roka jau bija paslīdējusi zem viņas kleitiņas. Man par pārsteigumu viņai nebija biksīšu. Viņas miklo pežiņu klāja tikai plānā likra. Es pārsteigumā noelsos, viņa pasmaidīja. “Patīk?” Viņa jautāja. “Ļoti”, es atbildēju. “Pagaidi, novilkšu zeķubikses,” viņa teica, bet es viņu apturēju. “Atstāj. Es saplēsīšu. Drīkst?”. Viņa ieķiķinājās un teica: “Tad rīt nopirksi man jaunas.” Ekstāzē es noelsos un nometos uz ceļiem pie viņas kājām. Pacēlu augstāk kleitiņu. Manām acīm atklājās zeķubiksēs tērpti gurni un sulojoša pežiņa ar piebriedušu klitoru. Es pieplaku tam ar mēli, laizot to caur zeķubiksēm. Anna vaidēja un locījās dīvānā. Tad es izplēsu caurumu zeķubiksēs un uzreiz ieslidināju savu mēli viņas karstajā, miklajā aliņā. Viņa no baudas iekliedzās un ar rokām piespieda manu galvu cieši klāt savai aliņai. Kurpītes viņai bija noslīdējušas un ar vienu zeķubiksēs tērpto pēdiņu viņa caur biksēm masēja manu piebriedušo locekli. Šķiet viņa bija pamanījusi, cik ļoti man patīk viņas kājiņas, pēdiņas un pežiņa zeķubiksēs. Kad biju burtiski izēdis viņu, viņa lika man piecelties kājās un atrāva vaļā manu bikšu priekšu, pavilka bikses uz leju. No tām kā atspere izsprāga mans cietais loceklis. Viņa iespiedzās no sajūsmas un uzreiz paņēma to mutē. Viņa varēja to norīt līdz pašām olām un, es teikšu, man nav tas mazākais loceklis. Krietni zīdusi, viņa piecēlās kājās un pagriezās pret mani ar muguru. “Izdrāz mani,” viņa nočukstēja un ar ceļiem uzkāpa uz dīvāna. Es paplēsu caurumu zeķubiksēs lielāku un ar spēku iegrūdu viņas mitrajā vagīnā savu locekli. Sākumā es padrāzu viņu spēcīgi, bet, sajutis tuvojamies orgasmu, palēnināju kustības un drāzu viņu maigi un kaislīgi. Viņa stenēja no baudas un ar vienu roku apļveida kustībām masēja sev klitoriņu, pārmaiņus glāstīdama arī manas olas. Jutu, ka vairs nespēju izturēt, tāpēc manas kustības kļuva lēnākas. Viņa to juta un teica: “Beidz uz manām kājiņām. Beidz uz manām zeķubiksēm. Pēc tam parūpēsies par mani.” Paklausīju un izvilku savu locekli no viņas. Pavērsis to kā šaujamo pret viņas kājām, apšļācu tās ar savu karsto sēklu. Raustījos orgasmā, kamēr mana sēkla šāvās un tecēja pāri viņas zeķubiksēs tērptajiem ikriem un pēdiņām. Beidzot biju beidzis. “Tagad apmierini mani ar mēli. Dari to, ko darīji iepriekš,” viņa pavēlēja, apgriezās un papleta ar spermu klātās kājiņas. Es atkal pieplaku pie viņas pavisam slapjās, sārtās pežiņas. Mana mēle laizīja viņas klitoru, kamēr ar pirkstiņiem es masēju vagīnas sieniņas. Vadījos pēc viņas vaidiem, līdz skaļākais no tiem vēstīja par orgasmu. Viņa raustījās krampjos un spieda manu seju pie savas sulojošās aliņas. Viņas zeķubikses bija klātas ar manu spermu un viņas pašas sulām. Mēs abi atslīgām dīvānā un sasmaidījāmies. “Saprotu, ka kājas zeķubiksēs ir tas, kas tevi uzvelk?” Viņa koķeti smīnot jautāja. Nedaudz piesarku un atbildēju, ka, jā, ir tāds fetišs. Teicu ”Tev ir izcili skaistas kājas, īpaši zeķubiksēs”. Viņa iesmējās, novilka zeķubikses un iesvieda man tās klēpī. “Tas tev,” viņa teica un piebilda: “Tikai atceries, ka man vajadzēs jaunas.”

Ziggy and Roksana 44 like this post

avatar
Ziggy
Number of posts : 3
Join date : 04.12.21

JAUNS STĀSTS! ANNA Empty Re: JAUNS STĀSTS! ANNA

Otrdiena Septembris 06, 2022 10:38 pm
Ārkārtīgi efektīvs stāsts, jo vizualizējot autora piedzīvoto guvu kolosālu baudu. Paldies
Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

JAUNS STĀSTS! ANNA Empty Re: JAUNS STĀSTS! ANNA

Trešdiena Septembris 07, 2022 10:29 am
Stāsts labs , uzvelkošs !
Sponsored content

JAUNS STĀSTS! ANNA Empty Re: JAUNS STĀSTS! ANNA

Atpakaļ uz augšu
Similar topics
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā