Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Kristīne 1. daļa Empty Kristīne 1. daļa

Pirmdiena Marts 30, 2020 1:13 pm
Pastāstīšu par kādu notikumu, kas norisinājās kādu laiku atpakaļ.
Kādā rudenīgā vakarā es un daži mani draugi nolēmām nedaudz pasvinēt, kāda laba paziņas grāmatas izdošanu un tāpēc nopirkām vairākas pudeles laba vīna un devāmies uz minētā paziņas dzīvokli. Viņš bija diezgan turīgs, tāpēc dzīvoklis bija gana lepns un atpūsties varējām no visas sirds. Alkoholu bieži nelietoju, tāpēc ar vīna pudeli pietika, lai es sāktu vervelēt muļķības un pazaudēt jebkādu kauna sajūtu. Tomēr šoreiz šis faktors kalpoja par labu man un jāatzīst, ja tajā vakarā nebūtu dzēris, tad tālākie notikumi visticamāk nesekotu. Bet par to nedaudz vēlāk…
Nonākuši paziņas mājās, konstatējām, ka nebūsim vienīgie svinētāji. Dzīvoklis bija pilns ar dažāda vecuma draugiem, paziņām un veselu kaudzi ar nepazīstamiem cilvēkiem. Starp tiem bija arī minētā paziņas māsas meita ar draudzenēm. Jāpiemin, ka man tolaik bija 22 gadi, bet paziņas māsas meitai 21. Viņa bija ļoti simpātiska. Nekad vēl nebiju jutis no kādas meitenes starojam tādu seksapīlu un daili. Man aizrāvās elpa, kad viņa pagāja man garām. Viņa smaržoja pēc ceriņiem un medus. Neieslīgšu gan pārāk sīkās detaļās, bet vienvārdsakot – man viņa patika. Vakara gaitā, kad jau biju izdzēris minēto pudeli vīna un kļuvis pagalam runīgs ar vēl pāris draugiem attapāmies, ka sēžam ar šo meiteni un viņas draudzenēm pie viena galda un pļāpājam par šo un to. Pēc kāda laika abi mani „cīņu biedri” sazin kur aizvilkās un es paliku viens ar trīs apburošajām meitenēm. Gluži piedzēries vēl nebiju, bet kā jau zināms jūra bija līdz ceļiem un stāstīt varēju par jeb ko un jeb kā. Vārds pa vārdam un runa aizgāja par dažādiem seksuālajiem fetišiem un dīvainībām seksā, ko katrs no mums ir piedzīvojis. Skaistās meitenes, kuru starp citu sauca Kristīne, labākā draudzene, teicās esot satikusies ar čali, kas par visām varītēm gribēja, lai viņa tam uzčurājot. Šī, kā jau mūsdienu meitene bez aizspriedumiem, uzčurājusi ar. Čalim esot bijis pārākais kaifs, bet satikušies gan vairāk neesot. Nejau zelta lietutiņa dēļ, bet kāda cita muļķīga iemesla dēļ, kuru nav vērts klāstīt. Starp citu, mani vienmēr ir uzbudinājušas runas par fetišiem un tādām lietām, jo es pats jau kopš agras jaunības glabāju noslēpumu, no kā nedaudz kaunējos, bet tikko kā runa kaut vai nedaudz tuvojās šai tēmai, uzbudinājos un virzīju tematu tuvāk tam. Tātad, es esmu visīstākais zeķubikšu, zeķu, kaprona, neilona, pēdu fetišists. Mani vienmēr ir uzbudinājušas skaistas, mazas, labi koptas sieviešu pēdiņas, plānās (20 un mazāk den) vislabāk miesaskrāsas zeķubiksēs, zeķēs vai zeķītēs. Pat pieminot tikai vārdu „zeķubikses” loceklis man palika akmensciets. Dažas bijušās draudzenes zināja par manu fetišu un bieži pēc mana lūguma vilka zeķubikses pat seksa laikā un ļāva man ņemties un darboties gar viņu pēdām. Tomēr vienā lietā gan neesmu varējis saņemt dūšu un atzīties – tā bija vēlme seksa laikā ar meiteni arī pašam uzvilkt zeķubikses. Vienmēr esmu domājis, ka meitene tad mani uzskatītu par homoseksuālu vai transvestītu un izsmietu. Tas gan netraucēja man pa kluso aizņemties draudzeņu zeķubikses un vienatnē tās piemērīt. Nereti paslepšus izrevidēju draudzenes zeķubikšu un zeķu atvilknes, nozagu pašas plānākās un spīdīgākās, gandrīz vienmēr miesaskrāsas zeķubikses un steidzos uz mājām, lai varētu uzbaudīt sajūtu kāda rodas tās uzvelkot kājās. Manās fantāzijās vienmēr bija kāda meitene, kas man valdonīgi liek uzvilkt zeķubikses un dažreiz arī svārkus un kurpītes un tad laiza un masē manu locekli caur plāno materiālu. Liek man nogulties uz zemes un tad ar zeķubiksēs tērptajām pēdiņām klejo pa manu seju un locekli. Jā, tādas bija manas fantāzijas jau kopš tīņa gadiem. Bet kur nu es paliku. Tātad nezinu kurš velns mani pavilka, bet sarunas karstumā, pienāca mana kārta stāstīt par pieredzētajām seksuālajām dīvainībām un es daudz nevilcinoties izstāstīju visu par savu vājību uz sieviešu pēdām zeķubiksēs un arī par to, ka vienmēr esmu vēlējies pats tās uzvilkt seksa laikā. Reakcija bija pārsteidzoši labvēlīga. Meitenes nebeidza mani iztaujāt un nebeidza atkārtot cik seksīgi izskatītos vīrieša loceklis iespīlēts plānās zeķubiksēs. Paziņas māsas meita šķita visvairāk aizrāvusies ar šo tematu un vēlāk pat pačukstēja, ka viņai kājās esot brūnās, plānās kaprona zeķītes. Tādas viņa parasti velkot pie džinsiem un kurpītēm. Lieki piebilst, ka to jau es sen biju ievērojis un to arī viņai pateicu. Man par lielu pārsteigumu viņa pateica, ka varu droši apskatīt viņas pēdiņas, ja gribot. Es protams kautrīgi teicu jā. Viņa novilka abas kurpītes un demonstratīvi iecēla abas savas pēdiņas manā klēpī. Apkārt nebija daudz cilvēku, jo gandrīz visi jau bija devušies mājās. Viņas pēdiņas plānajās zeķītēs izskatījās brīnišķīgi. Tās sniedzās viņai līdz potītēm un tām nebija dubultslāņa pirkstgalos, vien neliela strīpiņa, kas atdalīja pirkstiņu daļu. Zeķītes bija maigi brūnā, gandrīz ādas krāsā. Tās bija kvalitatīvas un zīdaini maigas. Es tās sajutu, jo viņa man atļāva tām pieskarties. Es sniedzu viņai pēdu masāžu un viņa pačukstēja, ka nekad neviens viņai vēl nebija masējis pēdiņas. Viņai vispār tā esot ļoti jūtīga vieta tādā ziņā, ka, ja viņai kāds masē pēdas, tad tas atbalsojas viņas klitoriņā. Lieki teikt, ka manās biksēs draudziņš jau sen bija sacēlies stingrs kā policista steks. Domājams to bija grūti nepamanīt. Taču diemžēl vakaram pienāca gals un viņai bija jādodas mājās. Draudzenes jau sen bija aizbraukušas un arī es biju palicis bez draugiem. Taču tas bija viss tikai tajā vakarā. Mēs sarunājām tikties nākamajā nedēļas nogalē un iedzert tēju kādā tējnīcā. To arī izdarījām, taču pēc tam viņa mani uzaicināja pie sevis…turpinājums sekos.
Kristīne 1. daļa Moe6-b10

Roksana 44 likes this post

Atpakaļ uz augšu
Similar topics
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā