Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Īsi par manu zeķubikšu fetiša vēsturi Empty Īsi par manu zeķubikšu fetiša vēsturi

Pirmdiena Marts 30, 2020 1:10 pm
Jau kopš agras bērnības atceros, ka man vienmēr bijis zeķubikšu, zeķīšu un pēdu fetišs. Ceru, ka nevienam nav jāstāsta, kas ir fetišs un kādi mēdz būt to populārākie veidi. Daudziem šāda aizraušanās noteikti ir sveša un šķiet nenormāla, bet visu skaidrībai gribu teikt, ka pasaulē šāds fetišs ir ļoti izplatīts un piemīt ļoti daudziem cilvēkiem.
Jau agrā vecumā atceros kā skatījos biezos modes katalogus un centos atrast attēlus, kur bija redzamas modeļu kājiņas un pēdiņas plānās zeķubiksēs vai zeķītēs. Jau tad mans nenobriedušais loceklis vienmēr sacēlās, ja tādas bildes atradu. Sieviešu žurnālu man mājās bija daudz un gandrīz katrā no tiem varēja atrast kādu skaistu kājiņu pāri plānās, spīdīgās zeķubiksēs. Mani uzbudināja un joprojām uzbudina pat vienkāršas zeķubikšu reklāmas. Loceklis sarosās pat izdzirdot kādu sakām vārdu „Zeķubikses”. Vienmēr ir visvairāk piesaistījušas tieši plānās 15 vai 20 den (vai mazāk) miesaskrāsas zeķubikses ar spīdumu. Tas, kā tās saulē vizuļo uz meiteņu kājiņām ir licis vienmēr asinīm ritēt straujāk. Esmu no tiem, kura fetiša objekts ir tieši pēdas un tāpēc līdzīgu efektu uz mani atstāj arī vienkāršās, īsās kaprona zeķītes, ko meitenes parasti velk ar biksēm pie kurpītēm. Labākais laiks attiecībā pret manu fetišu, šķiet, bija pamatskolas un vidusskolas gadi, kad gandrīz katru dienu skolā varēju mielot acis pie zeķubiksēs tērptām pēdiņām, jo skolnieces miesaskrāsas zeķubikses uz skolu vilka ļoti bieži un nereti kurpītēs ar atvērtiem purngaliem, kas vispār bija laimes virsotne. Biksēs man momentā bija akmensciets kalns, kad ieraudzīju, kad kāda no smukākajām klasesbiedrenēm ir uz skolu atnākusi svārkos, plānās, plānās miesaskrāsas zeķubiksēs un sandalēs vai sliktākajā gadījumā laiviņās. Cik gan laika nebiju pavadījis nevis klausoties skolotājas runātajā, bet pētot zeķubiksēs tērptās pēdiņas un kāju pirkstiņus. Sapņoju kā es apstādinu laiku un pieploku ar mēli pie gaiši brūnajām pēdiņām, nolaizu tās un tad izvelku savu locekli un berzējos gar tām, kamēr beidzu. Visus vidusskolas gadus manā galvā nemitīgi jaucās šada veida fantāzijas. Kamēr citi klases puiši sapņoja par krūtīm un dibeniem, es sapņoju par pēdiņām. Protams, sava vieta manās fantāzijās bija arī mīkstām un rozīgām krūtīm, miklām vāverītēm un tvirtiem dibentiņiem, bet tas jau būtu pavisam cits stāsts.
Kad man bija sešpadsmit gadi, es iepazinos ar savu pirmo draudzeni, ar kuru kopā pavadīju vairākus gadus. Par savu fetišu es viņai pastāstīju tikai pēc apmēram gada, bet liels bija mans prieks, kad viņai tas nelikās šausmīgi un viņa bija ar mieru izdabāt manām savādajām vēlmēm. Kā šodien atceros to vakaru, kad palūdzu viņai uzvilkt plānās, brūnās kaprona zeķītes un uztaisīt man Footjob (pamasēt manu locekli ar pēdām). Tās bija neaprakstāmas sajūtas, beidzot mani sapņi un fantāzijas bija piepildījušās. Toreiz gan vēl neuzdrošinājos beigt uz viņas pēdiņām, bet tā reize atvēra maisam galu vaļā un turpmāk mani fetiša prieki bija tik bieži cik vien pats vēlējos. Vislabākajā atmiņā palikuši brīži kā gājām uz lielveikalu pirkt zeķubikses un tad steidzāmies mājās tās izmantot. Uzvilkusi tās viņa ar pēdiņām masēja man seju un centās iedabūt zeķubiksēs tērptos pirkstiņus man mutē, ar otru pēdiņu tikmēr jau masēdama manu piebriedušo locekli. Izmīlējis arī protams kārtīgi viņu un novedis līdz orgasmam es nereti palūdzu vai nevaru nošļākt viņas zeķubiksēs tērptāspēdiņas ar spermu. Viņa vienmēr atļāva. Starpcitu mīlējoties zeķubiksēs, mēs vienmēr izplēsām tur caurumiņu, ja nu kādam rodas kādas neskaidrības. Tomēr viena doma man nelika mieru. Viena fantāzija un vēlme vēl nebija piepildījusies un es nevarēju saņemties viņai to atklāt. Tā bija vēlme seksa laikā arī pašam uzvilkt zeķubikses. Vienatnē, spēlējoties ar sevi to jau biju darījis un sajūtas bija neaprakstāmas. Mēdzu aizņemties pa kluso no draudzenes plānās, miesaskrāsas zeķubikses un mājās uzvilkt. Uzvilcis tās ilgi masēju caur tām savu cieto locekli līdz beidzu. Dievināju to sajūtu kāda pārņēma mani uzvelkot zeķubikses. Manas kājas bija tik gludas un spīdīgas, loceklis gandrīz vai saplēsa plāno materiālu spiežoties tām cauri. Tās bija dievīgas sajūtas un mana lielākā fantāzija bija uzvilkt zeķubikses kopā ar draudzeni un mīlēties tajās. Ļaut viņai laizīt manu locekli caur tām un masēt to ar pēdiņām. Pēc tam izplēst caurumiņus un drāzties kā trusīšiem. Diemžēl manas fantāzijas nekad nepiepildījās, lai arī dažas reizes viņa ieminējās, ka būtu seksīgi, ja es kādreiz uzvilktu zeķubikses. Es tajos brīžos kā muļķis notēloju neizpratni un pārsteigumu un noraidīju tādu priekšlikumu. Laikam biju pārāk nobijies no atklātības. Atmiņā vislabāk iespiedusies reize, kad ārā bija ļoti auksts, bet man naktī bija jāaizskrien uz patālāk esošo otru dzīvokli un kad es pasūdzējos, ka nosalšu, draudzene piedāvāja uzvilkt viņas zeķubikses. Vēl tagad nožēloju ka toreiz tās neuzvilku, varbūt būtu tam sekojis kaut kas vairāk. Pēc kāda laika mēs izšķīrāmies un viss beidzās. Tad es kādu laiku biju viens un paretam nopirku zeķubikses veikalā pats un mājās tās uzvilcis apmierināju sevi. Vairākas reizes arī uzvilku svārkus un kurpītes, tomēr tikai, lai sajustu to sajūtu kāda ir meitenēm, kad tās ir uzvilkušas zeķubikses. Daudzi šo lasot noteikti nodomās, ka esmu gejs vai transvestīts, bet tas ir ļoti maldīgs uzskats. Man nav nekādu homoseksuālu noviržu un arī ģērbties zeķubiksēs ikdienā nekādu vēlmi neizjūtu. Tas ir fetišs un lieta, kas uzbudina.
Īsi par manu zeķubikšu fetiša vēsturi 16789610

niks777, Ziggy and Balletdancer1 like this post

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā