Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den Empty NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den

Piektdiena Jūnijs 16, 2023 10:55 am
Maximā nopirku šīs zeķubikses. Eur 3,79. Drausmīgas - gluži kā lētās tirgus zeķubikses. Tonis kaut kāds rūsgans, mirdzuma vispār nav, nemaz nerunājot par zīdainumu, kas man ir svarīgi. Kaut kas uz Favorite lēto galu, kas ir kastītēs. Diomo parasti nelika vilties, bet nu šeit galīgi garām par šo cenu.
NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den Img_6510
NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den Img_6611
NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den Img_6610
Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den Empty Re: NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den

Sestdiena Jūnijs 17, 2023 6:43 pm
va vells! Es pats neesmu mēģinājis, tikai sieva. Citi modeļi visai labi ir bijuši, bet tavs variants pat bildēs skaidrs, ka pilnīgs tirgus variants, audums izskatās tāds, kā to lai nosauc, sauss. Ne tikai kā lētie favorite, bet arī daži Donna BC varianti. Paldies, ka pabrīdināji.  Uz iepakojuma, protams, izskatās nevainojami, bet kaut kas liek domāt, ka modelei kājās ir kas cits.
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den Empty Re: NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den

Sestdiena Jūnijs 17, 2023 8:23 pm
Vai ne? Man jau rodas aizdomas, ka Maxima kaut ko čakarē, jo Diomo vienmēr ok zeķubikses bija.
Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den Empty Re: NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den

Svētdena Jūnijs 18, 2023 1:54 pm
Iespējams, zīmola īpašnieki pamainījuši ražotāju, no viena nouneima aizgājuši pie cita. Nav brīnums - es pērn biju nopircis vairākus pārus Lidl zeķīšu un pusgaro zeķu 40den, baigi patika - gumija nežņaudza kāju, gluda virsma un tā. Pirms nedēļas attaisīju jaunu paciņu - kā diena pret nakti: raupjš audums, gumija šaura, kā karātavu cilpa, pirkstu daļa vairs nav pastiprināta. Starp citu, tās vairs arī nav nopērkamas lidlos. Tāda tā izslavētā lidla attieksme pret pircējiem. Jāpiebilst, ka iepakojumi bija identiski.
Tāpēc jau arī cenšos turēties pie zīmoliem, kas nemaina ražotājus.. kā zeķes Very Happy Ori, Golden Lady, Immagine, vēl pa kādai poļu Gattai vai Monai, Adrianam.
Sponsored content

NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den Empty Re: NEIESAKU! Diomo Euphoria 15 den

Atpakaļ uz augšu
Similar topics
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā