Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
janazekubikse
janazekubikse
Number of posts : 12
Join date : 07.09.22
Age : 39
Dzīvesvieta : Baltais Namiņš

Cik zeķubikses ģērbjat Jūs? Empty Cik zeķubikses ģērbjat Jūs?

Otrdiena Oktobris 11, 2022 10:13 pm
Cik zeķubikses Jūs mīlat vilkt vienlaicīgi 1-2 pārus,vai vairākas?♥
Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Cik zeķubikses ģērbjat Jūs? Empty Re: Cik zeķubikses ģērbjat Jūs?

Otrdiena Oktobris 11, 2022 10:20 pm
Man kaut kā vairākas nepatīk, maksimums - esmu kaut kad divas uzvilcis, kad bija drausmīgi auksta ziema. Savukārt ļoti bieži velku zeķubikses, un pa virsu legingus, tāds salikums man gan patīk.

janazekubikse likes this post

janazekubikse
janazekubikse
Number of posts : 12
Join date : 07.09.22
Age : 39
Dzīvesvieta : Baltais Namiņš

Cik zeķubikses ģērbjat Jūs? Empty Re: Cik zeķubikses ģērbjat Jūs?

Otrdiena Oktobris 11, 2022 10:23 pm
Es mīlu vilkt 2-3 zeķubikses vienlaicīgi,un citreiz vēl vairāk. Vēl man patīk virs zeķubiksēm vilkt garās dāmu zeķes,tās arī ļoti seksīgi izskatās…

Begedis likes this post

Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Cik zeķubikses ģērbjat Jūs? Empty Re: Cik zeķubikses ģērbjat Jūs?

Otrdiena Oktobris 11, 2022 10:25 pm
Nezinu kā īsti no nosaukt, bet uzvelkot jau divas zeķubikses, uz kājām parādās tādi kā jocīgi raksti.
Bet visam pa virsu garās zeķes - paskatīties tas visai smuki, domāju. A, atcerējos, ka uzvelku uz plānām zeķubiksēm tīkliņzeķubikses, tāds salikums man gan pat8k un forši izskatās, re kur manas kājas.
Cik zeķubikses ģērbjat Jūs? Img_2029
Jana, iemet arī tu kādu bildi!

janazekubikse likes this post

Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Cik zeķubikses ģērbjat Jūs? Empty Re: Cik zeķubikses ģērbjat Jūs?

Trešdiena Oktobris 12, 2022 4:18 pm
Pāris reizes esmu uzvilcis divas vienlaicīgi. Nu jā piekrītu , ka parādās tādi kā pleķi vai kas tamlīdzīgs , otrs liekas ka pa biezu kaut kas kājās , trešais zaudē nedaudz to sajūtu un izskatu tomēr , kas tieši man patīk no klasiskajām zeķubiksēm. Viens pluss , ka sanāk diezgan apspīlēta sajūta ap kājām. Lai vai kā izvēlos vienas zeķubikses , bet meklēju , lai būtu apspīlētas un caurspīdīgas.

Begedis likes this post

janazekubikse
janazekubikse
Number of posts : 12
Join date : 07.09.22
Age : 39
Dzīvesvieta : Baltais Namiņš

Cik zeķubikses ģērbjat Jūs? Empty Re: Cik zeķubikses ģērbjat Jūs?

Trešdiena Oktobris 12, 2022 7:57 pm
Visvairāk tas arī ir patīkamākais,ka zeķubikses ir apspīlētas un smuki izskatās♥

Begedis and janazekubikse like this post

Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Cik zeķubikses ģērbjat Jūs? Empty Re: Cik zeķubikses ģērbjat Jūs?

Ceturtdiena Oktobris 13, 2022 9:52 am
Lai būtu apspīlētas priekš manis ir nr1. Lai skaisti izskatītos tas jau laikam gaumes jautājums. Man teiksim nesaista biezās, kas ir virs 50 den , jo sāk zust caurspīdīgums ,savukārt uzvelkot divas vienlaicīgi kaut kas līdzīgs jau sāk veidoties. Patīk , ka tomēr ir caurspīdīgums ar nosacījumu , ka kājas ir novaksētas. Es uz spalvainām kājām zeķubikses nevelku , līdz ar to tā man nav problēma. Ja ir spalvas , tad laikam jau vajag biezākas.
Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Cik zeķubikses ģērbjat Jūs? Empty Re: Cik zeķubikses ģērbjat Jūs?

Ceturtdiena Oktobris 13, 2022 11:17 am
Naomi40 rakstīja: Es uz spalvainām kājām zeķubikses nevelku , līdz ar to tā man nav problēma. Ja ir spalvas , tad laikam jau vajag biezākas.

Loti pareiza Naomo40 pozīcija! Es šo principu arī ievēroju izsenis - zeķubikses velku tikai un vienīgi uz noskūtām kājām. Turklāt kad attaisu jaunās, pirms tam vēlkot, arī apstrādāju kājas, lai tās patīkamas sajūtas dubultojas: tīras kājas un jaunas zeķubikses.
Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Cik zeķubikses ģērbjat Jūs? Empty Re: Cik zeķubikses ģērbjat Jūs?

Ceturtdiena Oktobris 13, 2022 11:40 am
šis moments man ar ir , es nez kāpēc , bet jaunas tieši ņemu pēc tikko noskūtām kājām. Tā sajūta laikam veidojas no tā , ka jaunām vēl ir cits blīvums. Tomēr pāris reizes uzvelkot pastaipās un nav tas. To pašu esmu ievērojis , ja izmazgā arī paliek stingrākas uz laiku.

janazekubikse likes this post

Sponsored content

Cik zeķubikses ģērbjat Jūs? Empty Re: Cik zeķubikses ģērbjat Jūs?

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā