Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Eksperiments Empty Eksperiments

Pirmdiena Marts 30, 2020 1:20 pm
Es tikko biju izšķīries no savas sievas, ar kuru kopā biju nodzīvojis piecus gadus, un beidzot sakārtojis savu dzīvi. Pārvācos uz jaunu dzīvokli un beidzot jutos brīvs no visiem, neatkarīgs un apmierināts ar visu, kas notiek apkārt. Es biju diezgan laimīgs, kaut arī viens. Laulībā es tāds nespēju būt daudzu iemeslu dēļ, tomēr viens no galvenajiem iemesliem bija tas, ka sieva nespēja pieņemt manas seksuālās vēlmes jeb to, ka mani seksuāli uzbudina sieviešu zeķubikses. Es dievinu, kad sievietei ir kājiņās uzvilktas plānas, miesas krāsas vai melnas kvalitatīvas zeķubikses ar nelielu spīdumu. Man nekavējoties iestājas erekcija, kad redzu uz ielas pavasara saulē spīguļojam zeķubiksēs tērptas sieviešu kājas. Es dievinu pēdas plānajās zeķubiksēs vai zeķītēs. Es gribu tās skūpstīt, laizīt un masēt vai vienkārši skatīties uz tām. Tas ir mans fetišs.
Arī man pašam patīk mājās vienatnē uzvilkt zeķubikses kājās un izbaudīt uzbudinošo un maigo sajūtu, kad tev kājās ir plānas, slīdīgas un zīdainas zeķubikses. Man patika sajust to pašu, ko jūt sieviete, kad viņai kājās ir zeķubikses. Tas mani ārkārtīgi uzbudināja. Un tieši to nespēja pieņemt mana sieva. Viņa, šķiet, nespēja noticēt, ka es esmu normāli seksuāli orientēts un man patīk tikai sievietes, bet zeķubikses ir tikai fetiša lieta. Viņai pašai arī nepatika valkāt zeķubikses un seksu viņa spēja iedomāties tikai tumsā, zem segas, misionāru pozā. Tieši tāpēc apmierināt sevi man bieži vajadzēja vienatnē, slepenībā. Biju mājās ierīkojis slēptuvi, kur glabāju zeķubikses, kuras biju nopircis veikalā vai internetā. Vilku tās brīžos, kad mājās biju viens. Tie bija svētlaimes mirkļi.
Vienu reizi sieva mani pieķēra un, lai arī biju viņai reiz uzmanīgi pastāstījis par savu fetišu, saņēmu no viņas muļķīgu pārmetumu vētru, pēc kuras mūsu seksuālā dzīve vispār apstājās un attiecības palika ļoti sliktas. Rezultātā tās sabruka pavisam un mēs izšķīrāmies. Lai arī sākumā bija grūti, tomēr drīz vien es sajutu atvieglojumu un sapratu, ka labāk kādu mirkli pabūt vienam. Un ne jau tikai zeķubikšu un fetiša dēļ. Es jutu, ka mūsu attiecības bija toksiskas daudzējādā ziņā, tāpēc to izbeigšana bija tikai loģisks un pareizs solis.
Līdz ar pastāvīgu un no neviena neatkarīgu dzīvi, es varēju bez bailēm nodoties arī zeķubikšu fetiša piekopšanai. Vismaz daļai no tā, jo sievietes pēdiņas, ko ietērpt zeķubiksēs un skūpstīt man pieejamas nebija, jo esmu pārāk kautrīgs, lai izmantotu eskorta pakalpojumus, bet uzsākt jaunas attiecības vēl nebiju gatavs. Tieši tāpēc biju sarūpējis sev pamatīgus zeķubikšu krājumus un dažas reizes nedēļā izmēģināju dažāda biezuma un firmu zeķubikses. Drīz vien atklāju, ka manas mīļākās ir pašas plānākās 8 den zeķubikses, piemēram, Pompea un Donna BC 8 den ražojumi. Tomēr ļoti labas sajūtas radās uz kājām un kailā locekļa uzvelkot Incanto 20 den zeķubikses un Pierre Cardin 10 līdz 40 den zeķubikses.
Kādu dienu es nolēmu iet nedaudz tālāk un pie zeķubiksēm uzvilkt arī kleitu un kurpes, lai varētu izbaudīt sajūtas vēl labāk. Mani joprojām interesēja sievietes un nebija ne mazākās homoseksuālās tieksmes, kā tas varbūt varētu šķist. Mani tikai arvien vairāk uzbudināja šī identifikācija ar sievietes sajūtām, kad viņa ir uzvilkusi sievišķīgas drēbes. Man patika kā viss maigais un zīdainais jūtas uz manas ādas. Varbūt savu lomu spēlēja tas, ka to “nedrīkst”, vai ka tas ir “aizliegts” sabiedrībā. Tieši tāpēc ļoti lielu uzbudinājumu es jutu, kad veikalā iegādājos zeķubikses un citus sieviešu apģērba gabalus.
Beigu beigās es veikalā iegādājos īsu (virs ceļa) melnu mežģīņu kleitiņu ar garām rokām, Incanto 20 den miesas krāsas zeķubikses, bet klasiskas melnas laiviņas biju jau iepriekš pasūtījis internetā un saņēmis pa pastu jau iepriekšējā dienā. Nevarēju vien sagaidīt, kad beigsies darba diena, lai varētu doties uz mājām un piemērīt iegādātās lietas. Beidzot pienāca vakars un es devos mājās. Pa ceļam iegāju veikalā un nopirku dažus aliņus, jo bija taču piektdiena un gribēju mierīgi saģērbties un vienatnē iedzert aliņu.
Kad biju mājās, es sākumā nomazgājos un noskuvu kaunuma apmatojumu. Es neesmu pārāk spalvains, tomēr patīkamāk, kad apmatojuma nav. Tiesa, kājas atstāju neskūtas, kaut arī biju dzirdējis, ka zeķubikses daudz patīkamāk uzvilkt gludi noskūtās kājās. Kāju skūšanu atstāju uz nākamo reizi.
Tātad, kad biju sakopies, izņēmu no paciņas zeķubikses. Mans loceklis momentā kļuva akmens ciets, jo pat tikai doma par zeķubiksēm mani padarīja traku. Šīs zeķubikses bija ļoti kvalitatīvas, bez iezīmēts biksīšu vai pirkstu daļas. Ļoti zīdainas, gludas, ar ieveidotu pēdas daļi un pavisam nedaudz spīdīgas. Lēnām es uzvilku vienu zeķubikšu kāju uz rokas un saliku to vajadzīgajā formā, lai varētu ērti uzvilkt uz kājas. Ietērpis zīdainajā materiālā vienu kāju, es satvēru savu stingro locekli un dažas sekundes pamasēju. Pēc tam bija laiks apģērbt otru kāju un uzvilkt zeķubikses līdz nabai, ietērpjot plānajā materiālā arī stāvošo locekli. Kad es to biju izdarījis, es sāku glāstīt savu locekli caur zeķubiksēm. Sajūtas bija neaprakstāmi labas, kā jau vienmēr, tomēr beigt es vēl negrasījos. Man tas viss vienmēr ir bijis procesa nevis rezultāta jautājums. Tieši tāpēc es gribēju saģērbties un vienkārši paskatīties kādu filmu, iedzert aliņu, vienkārši atpūsties. Tad es paņēmu vienkāršo kleitiņu un uzvilku to. Sajūtas bija interesantas un ārkārtīgi uzbudinošas. Atlika uzvilkt tikai kurpītes un es būtu saģērbies kā meitene.
Ieslidināt zeķubiksēs tērptās un slīdīgās pēdas kurpītēs bija ļoti patīkami un uzbudinoši, tāpēc es apsēdos dīvānā un mirkli glāstīju savas kājas un locekli caur kleitu uz zeķubiksēm. Tā kā kleitiņa bija diezgan apspīlēta, loceklis bija izspiedies un redzams. Pie zeķubiksēm klāt uzģērbt kleitu un kurpītes tiešām bija laba doma, jo uzbudinājums bija neiedomājami liels.
Pēc kāda brīža es nolēmu nedaudz pastaigāt pa istabu, jo, lai arī kurpēm papēdis nebija ļoti liels, tomēr es nepratu pat lāgā nostāvēt. Tomēr pēc kādām desmit minūtēm man jau sanāca tīri labi un es aizgāju uz virtuvi, kur atvēru aliņu un aizsmēķēju cigareti. Tomēr pat smēķējot, nespēju atraut rokas no sava locekļa un kāju glāstīšanas, tāpēc nolēmu kulminēt, lai mazinātu lielo uzbudinājumu un spriedzi. Beigt nolēmu, pavelkot zeķubikses uz leju, un uz locekļa uzvelkot citas zeķubikses. Tā biju darījis arī iepriekš, jo nerodas liela ķēpa un ir patīkami. Kad es pavilku zemāk savas zeķubikses un kleitiņu savukārt nedaudz augstāk, mans loceklis stāvēja un bija ciets kā akmens. Es uzvilku tam virsū vienu zeķubikšu kāju un sāku masēt. Es joprojām biju turpat virtuvē un izbaudīju katru sekundi. Ilgi nenācās masturbēt, jo es biju ļoti uzbudināts un drīz vien ar karstu spermu piešļācu zeķubikses.
Kad es biju beidzis, piešļāktās zeķubikses es izsviedu ārā, un, noslaucījis locekli ar mitro salveti, es atkal uzģērbu tam pa virsu nolaistās zeķubikses, un varēju jau ar mazāku spriedzi, tomēr joprojām palikušo uzbudinājumu baudīt vakaru. Tajā vakarā es vairs nebeidzu un gulēt aizgāju zeķubiksēs, kā jau iepriekš biju darījis. Pamosties no rīta un sajust zeķubikses sev kājās ir viena no lietām, kas man ļoti patīk.
Turpinājums sekos.
Eksperiments Tumblr10

niks777, Ziggy, janazekubikse and Roksana 44 like this post

avatar
niks777
Number of posts : 1
Join date : 27.12.20

Eksperiments Empty Re: Eksperiments

Pirmdiena Decembris 28, 2020 10:20 am
Ļoti uzbudinos stāsts:) arī man patīk uzvilkt zeķubikses un staigāt viņas pa māju,ļoti uzbudinoši Smile

janazekubikse likes this post

Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Eksperiments Empty Re: Eksperiments

Otrdiena Janvāris 12, 2021 9:16 am
Sajūtas protams ir ļoti labas , uzvelkošas un patīkamas. Pa lielam ņemot tas jau ir tikai apģērba gabals. Vienā saitā lasīju , ka apģērbam nav dzimuma , ir tikai lietas , kas ir piešķirtas sievietēm un vīriešiem. Tajā pašā laikā sieviete var mierīgi uzvilkt visu , kas ir domāts vīriešiem un neviens pat neskatīsies un neko nepadomās , ja ir otrādi tad tā jau ir katastrofa cilvēku acīs.
Ja varētu nesāt zeķubikses ikdienā vīrieši, arī diez tā būtu uzbudinoši, utt ? Vai patīkamais ir aizliegtais vai drīzāk tautai nepieņemamais , ka to nēsā vīrieši. Kājas jau ir abiem dzimumiem Smile
avatar
Ziggy
Number of posts : 3
Join date : 04.12.21

Eksperiments Empty Re: Eksperiments

Otrdiena Septembris 06, 2022 10:51 pm
Manās iepriekšējajās attiecībās mēs abi valkājām z-bikses, jo vnk novērtējām par svarīgu to baudu, ko šis.fetišs sniedz. Protams, es to reti, kad darīju publiski pamanāmi svešajiem, bet mājās, divvientulībā pie dabas, apmeklējot kino vai restorānu - regulāri. Ir taču tik kaifīgi, ka esot kinoteātrī, Ieva ( mana draudzene), atpogā manu manu bikšupriekšu slepus sāk slidināt savu plaukstu pār manu, elastīgajā likrā ieskauto pimpi ... pēc viņas parasti uz krēsla kino palika mikls traips. Tā kā mana pieredze apliecina, ka šis fetišs ir savstarpēji derīgs un pieņemams abiem dzimumiem pilntiesīgi.

janazekubikse and Roksana 44 like this post

Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Eksperiments Empty Re: Eksperiments

Trešdiena Septembris 07, 2022 10:33 am
Man jau domāt , ka ir maz tādu sieviešu / sievu , kura atbalstītu, ka vīrietis staigā zeķubiksēs. Man laikam ir paveicies , manējā neko nesaka , spalvas uz kājām viņai ar nepatīk , tāpēc laiku pa laikam tās nodzenu.
Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Eksperiments Empty Re: Eksperiments

Trešdiena Septembris 07, 2022 11:06 am
Naomi, man līdzīgi. Sieva mierīgi reaģē uz valkāšanu mājās vai zem biksēm, bet šortos ārā viņa nav sajūsmā. Bet tāpat šad tad uzvelku. Gadās, ka pat nepamana Very Happy
janazekubikse
janazekubikse
Number of posts : 12
Join date : 07.09.22
Age : 39
Dzīvesvieta : Baltais Namiņš

Eksperiments Empty Re: Eksperiments

Trešdiena Oktobris 05, 2022 10:22 pm
niks777 rakstīja:Ļoti uzbudinos stāsts:) arī man patīk uzvilkt zeķubikses un staigāt viņas pa māju,ļoti uzbudinoši Smile
Es arī mīlu zeķubiksēs staigāt pa māju un naktīs gulēt viņās…♥

janazekubikse likes this post

Sponsored content

Eksperiments Empty Re: Eksperiments

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā