Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Jaunums! Divas meitenes Empty Jaunums! Divas meitenes

Svētdena Oktobris 02, 2022 2:30 pm
Mēs kopā dodamies iepirkties. Sākumā Drogās izvēlamies sev zeķbikses – INCANTO 15 den, miesas krāsā. Pēc tam dodamies uz lielveikalu iegādāties kleitiņas. Tu man izvēlies bēšu mežģīņu kleitiņu ar garām rokām. Garums – nedaudz virs ceļa. Sev tu paņem melnu samta kleitu ar lencītēm. Arī nedaudz virs ceļa. Tālāk ir jāiegādājas kurpītes. Es sev izvēlos krēmkrāsas laiviņas bez papēža un ar bantīti. Tu iegādājies melnas laiviņas uz neliela papēža un spicu purniņu. Tālāk mēs dodamies uz tavu dzīvokli. Tur mēs attaisam labu sarkanvīnu, nedaudz iedzeram un ieskrienam ātrā dušā. Pēc noskalošanās mēs vēl nedaudz iedzeram un sagatavojam tērpus. Sāksim ar zeķbiksēm. Mēs apsēžamies viena otrai blakus un izpakojam zīdainās un plānās zeķubikses. Maigi uzvelkam tās uz pēdiņas, tad virs celīša. Otru kājiņu ietērpjam tāpat un pārvelkam mirdzošās zeķbikses pāri dibenam – virs gurniem. Mans loceklis jau ir sacēlies stingrs zem zeķbiksēm. Jūtos kā nerātna meitene. Tu ar acīm atzinīgi novērtē manu augumu, es vēroju tavas kailās krūtis, dibenu, kājas, pēdas un protams – jau nedaudz mitro vāverīti. Tālāk mēs uzvelkam kleitiņas un ieslidinam zeķbiksēs tērptās pēdiņas kurpītēs. Pēc tam tu man palīdzi uzkrāsoties, uzkrāsojies arī pati un sagādā man blondu parūku. Es izskatos pēc īstas meitenes. Mēs skūpstamies kā divas lezbietes, tava roka paslīd zem manas kleitiņas un nogulst uz mana cietā, karstā, zeķubiksēs tērptā locekļa, kas alkaini pulsē. Tu to maigi berzē, kamēr mani pirksti maigi klīst pār tavu zeķubiksēs tērpto dibentiņu. Mūsu kājas saskaras, slīd viena gar otru, debešķīga, uzbudinoša sajūta. Tad tu liec man apsēsties dīvānā, pacel manu kleitiņu un atsedz manu zem zeķubiksēm piebriedušo locekli. Tu pieploc tam ar mēli, laizi to caur zeķubiksēm, nolaizi katru preejakulāta lāsi, kas izspiežas. Es vaidu kā meitene, lokos baudā. Tagad mana kārta. Dīvānā apsēdies tu un es ielieku savu galvu starp tavām kājās un laizu tavu aliņu un klitoru caur zeķubiksēm. Viena tava roka ir uz manapakauša, bet otra glāsta krūtis. Tu baudā vaidi. Tālāk es noguldu tevi dīvānā uz muguras, pārliku tavas kājas pār saviem pleciem un pavelku tavas zeķbikses zemāk. Pavilcis zemāk arī savas zeķbikses, es atsedzu savu karsto, pulsējošo un cieto locekli un lēnām ievadu to tavā siltajā un mitrajā aliņā. Sāku drāzt tevi aizvien ātrāk, vērodams tavu skaisto sejiņu, skūpstīdams kājiņas un zeķubiksēs tērptās pēdiņas uz maniem pleciem. Tavi pirkstiņi tikmēr atrodas uz mana dibena, spiežot mani ieiet tevī vēl dziļāk. Kādu laiku mēs mīlējamies, līdz jūtu, ka tu norausties krampjainā orgasmā. Es vēl neesmu gatavs beigt, tāpēc tu no atvilktnes izvelc piesprādzējamo dildo un lubrikantu. Tu vēlies mani izdrāzt kā meiteni. Tu liec man notupties četrrāpus dīvānā, kamēr pati stāvi kājās un iezied piesprādzēto dildo ar lubrikantu. Manas zeķubikses jau ir nolaistas un es gaidu, kad mākslīgais loceklis ieslīdēs manī. Tu to dari maigi, tāpēc iesāpas tikai nedaudz – pašā sākumā. Drīz tu mani drāz jau ar lielāku spēku. Dīvāns čīkst, es elsoju tu vaidi. Tev patīk mani izdrāzt kā kucīti. Tālāk tu man liec apgulties uz muguras un uzlikt kājas tev uz pleciem. Tagad tu mani drāz kā iepriekš es tevi. Drāzdama mani, tu ar roku masē manu locekli, līdz es ievaidos, ka nespēju vairs izturēt. Tad tu izvelc dildo no manis, pārvelc pār manu locekli zeķubikses un caur tām masē manu locekli, līdz es beidzu. Sperma tek gar manām zeķubiksēs tērptajām kājām. Esam nogurušas, bet apmierinātas. Laiks cigaretei, vīnam un sarunām.
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā