Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Foruma lietotāji Empty Foruma lietotāji

Piektdiena Oktobris 14, 2022 12:02 pm
Neticu, ka zeķubikšu fetišs vai interese par tām ir tikai saujiņai interneta lietotāju. Kā piesaistīt vairak cilvēkus šim forumam? Idejas?
Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Foruma lietotāji Empty Re: Foruma lietotāji

Piektdiena Oktobris 14, 2022 12:04 pm
Vajadzetu, lai forumu biežāk apmeklē boti.
Cita lieta - daudzi ir aizgājuši no forumiem un sēž sociālajos tīklos, sanāk - forumi vairs nav modē. Pat nezinu ko ieteikt: varbūt izveidot fb grupu, iespēju papļerkstēt čatā, kaut ko vēl.
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Foruma lietotāji Empty Re: Foruma lietotāji

Piektdiena Oktobris 14, 2022 12:07 pm
Njā, tiesa, forumu ēra ir beigusies jau sen. Par sociālo tīklu grupu - lielākā daļa tomēr vēlas palikt anonīmi. Tad jātaisa nez kāds anonīms profils, lai pievienotos grupai utt. utt. Bet nu jāpadomā
Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Foruma lietotāji Empty Re: Foruma lietotāji

Piektdiena Oktobris 14, 2022 12:10 pm
Par to anonimitāti - ja norunājam ka viens otra draugiem un paziņām nestāstam par mūsu fetišiem, tad nekas traks jau nebūs. Nu, jāskatās. Es labprāt pievienošos ar esošo savu profilu.
Vēl var kādu telegram kanālu uzstaisīt, bet tās ir tikai idejas, tev jāizlemj, jo esi foruma admins.
Roze
Roze
Number of posts : 125
Join date : 30.08.22
https://twitter.com/Roze45287234

Foruma lietotāji Empty Vajag

Piektdiena Oktobris 21, 2022 8:26 am
taisīt kādus pasākumus /šovus- ar publicitāti. Saprotu- tas nav vienkārši.
Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Foruma lietotāji Empty Re: Foruma lietotāji

Piektdiena Oktobris 21, 2022 1:01 pm
Labdien.
Es tomēr nepriekritīšu Rozes teiktajam - kādi vēl pasākumi - kā tas izskatīsies - apmēram vērmaņdārzā Rīgā pie šahistiem uz skatuves taisīt kaut kādu modes šovu? Dabūt domes atļauju, noīrēt skaņas un gaismu tehniku? Beigās atnāksim mēs ~5 cilvēki, un kā tas būs? Mēs taču arī savācamies forumā, jo te esam anonīmi, tāpēc arī varam neuzspiesti apspriest mums mīļas un patīkamas lietas par un ap zeķubiksēm vai ko tuvu tam.
Savukārt satikties pie kāda alus kausa es labprāt aizietu, parunāties, uztaisīt "atskaites" bildīti forumam utml. Kā jau esmu minējis iepriekš, varbūt visai vērts būtu izveidot kādu fb grupiņu, tur arī čata iespēja ir, ja vajag kaut ko apspriest vai vnk patīkami papļerkstēt. A tur skat, arī kādam izleks meklētājā mūsu saite. Protams, tas viss atdursies pret anonimitāti, cik kurš/kura gatavs tam.
Nu tad, kurš uz aliņu?
Sponsored content

Foruma lietotāji Empty Re: Foruma lietotāji

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā