Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs Empty Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs

Piektdiena Oktobris 07, 2022 12:07 pm
Šeit forumā lielākā daļa auditorijas ir vīriešu pārstāvji, tāpēc iedomājos , ka būtu jauki, ja mēs padalītos ar savām domām par tēmu zeķubikses.
Protams ne visām lietām ir atbildes , bet nu tomēr.
Kāpēc mēs vīrieši gribam uzvilkt zeķubikses , kas pēc būtības definējās kā sieviešu zeķubikses , pa lielam apģērbs. Man nu ļoti patīk sieviešu kājas zeķubiksēs , varu blenzt uz tām neatraujot ne skatienu. Patīk pieskarties kājām un glāstīt tās, tas ir uzbudinoši un ļoti patīkami. Līdz šim tas viss ir cilvēcei pieņemams un nenosodāms.
Bet kāpēc man pašam tik ļoti patīk tās uzvilkt. Esmu normāls cilvēks , neesmu gejs , patīk sievietes utt. Neesmu arī trans persona , jo netaisos veikt nekādas pārmaiņas. Ok kāds teiks , tas ir fetiš , jā bet vārds fetiš ir ar citu nozīmi.

Citāts :
Fetišs ir cilvēka fiksācija uz kādu ārēju objektu, kas viņam saistās ar seksualitāti; baudas gūšana no kādas lietas, procesa vai situācijas, kas pati par sevi nav seksuāla, taču atslēdz vaļā cilvēka seksualitāti.
Jā tas viss ir skaidrs un saprotams. Tātad vēlme uzvilkt sieviešu apģērbu mums vīriešiem īsti nebūs saistīta ar vārdu fetiš. Tu nevari iet pa ielu , saņemt skatienu no citiem un teikt , tas jau man ir tikai fetiš.

Tātad kāpēc mums vīriešiem tik ļoti patīk uzvilkt zeķubikses kuras tomēr nav domātas mums un darām to slepenībā ( ne visi protams), prom no citu acīm. Varbūt padiskutējam par šo ?


Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs Empty Re: Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs

Piektdiena Oktobris 07, 2022 2:24 pm
Labdien!
Mēģināšu atbildēt.
Ja neskaitīsim jaunības dienu fetišu, tad īsumā var nodefinēt 3 vārdos: praktiski, veselīgi, patīkami. Bet te varētu nedaudz izverstāk.
Mans zeķubikšu valkāšanas stāžs ir 22 vai 23 gadi (precīzi nevaru pateikt), pirmkārt, ļoti patīkamas sajūtas - uzvilkt foršās, kvalitatīvas zeķubikses uz svaigi noskūtām kājām, sajust virsmas slidenumu, zīdainumu, just kā bikses slīd pa tam uzvelkot vai staigājot. Patīkama sajūta, kad esi šortos un plānajās zeķubiksēs vējainā dienā - vējš it kā pūš uz kājām, bet ne pa īstam Smile Kur nu vēl zeķubikses ar nelielu kompresiju, kas palīdz kājām nenogurt līdz smagas darba dienas beigām.
Praktiskums. Jau no paša sākuma, kad sāku pirkt un valkāt, tolaik tikai zem biksēm, ātri vien pielēca, ka ziemā krietni ērtāk ir uzvilkt zeķubikses, nevis kaut kādas garās apenes vai, atvainojiet, treņušku. Ziemā auksti visiem, ne tikai sievietēm. Veselīgi - protams. Tas attiecās uz balstošām zeķubiksēm, kā arī - palīdz nenosalt kājas vai vēl šo to starp tām.
Stilīgi. Jā, es tā uzskatu. Pat vīrietis var tā sakomplektēt savu apģerbu, lai tajā visai orgāniski iederās arī kādas interesantas zeķubikses, var pat ar kādu ne pārāk izaicinošu rakstu. Es vēlku gan klasiskās, gan reizumis izvelos arī ar kādu rakstu, piemēram, rombiņiem. Tādos nolūkos tirgo arī vīriešu zeķubikses. Interesants dizains, bet tomēr manāmi dārgākas.
Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs 61557110
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs Empty Re: Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs

Pirmdiena Oktobris 10, 2022 12:16 pm
Man zeķubikses lielākoties tomēr ir seksuāla lieta nevis praktiska, tāpēc man īsti nav vēlmes vai vajadzības tās valkāt kā no sievietēm atrautu, praktisku apģērb gabalu. Man tas vistīrākajā nozīmē ir seksuāls fetišs. Tāds kā aizliegtais auglis, sievišķibas kalngals, ko klusiņām mājās uzvilkt un izbaudīt zīdainumu, maigumu un to, kā jūtas sieviete, kad viņai kājās ir zeķubikses. Tāds kā crossdressing fetišs. Bet visu cieņu Begedis par stereotipu laušanu Smile

Begedis likes this post

Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs Empty Re: Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs

Pirmdiena Oktobris 10, 2022 1:46 pm
20Den, cik noprotu tu velc arī kleitas , augstpapēžu kurpes , varbūt arī parūkas. Kāpēc tev patīk to darīt , lai sajustos kā sieviete vai , lai saprastu kā jūtas sieviete ?
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs Empty Re: Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs

Pirmdiena Oktobris 10, 2022 1:50 pm
Jā, dažreiz kleitas, svārkus, kurpes. parūkas gan man nav Smile Velku, lai sajustu, kā jūtas sievietes. Tas man dod baudu. Neesmu nedz transseksuālis, nedz bi vai gejs. Tīrs hetero ar crossdressing fetišu Smile Kad uz ielas ieraugu sievieti skaistās zeķubiksēs, tad uzreiz rodas vēlme pašam uzvilkt tās un sajust to, ko jūt viņa.

Begedis likes this post

Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs Empty Re: Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs

Pirmdiena Oktobris 10, 2022 2:50 pm
20den,
paldies par glaimojošiem vārdiem, kā arī vēlos uzteikt tavu pozīciju - tik tiešam foršs fetišs - man tas arī ir, tikai kā jau teicu - gadu gaitā tas man bik ir mainījies. Bet nekādīgi nenoliedzu tevis teikto par sievišķības kalngalu tavā izpratnē un to kutinošo sajūtu uzvelkot - esi malacis, un vārds krosdreseris ir īsts kompliments, ja mani kāds tā nosauktu!
Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs Empty Re: Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs

Otrdiena Oktobris 11, 2022 11:51 am
Es laikam piekritīšu 20 den viedoklim , jo nu tas ir ļoti līdzīgs manējam. Par praktisko grūti vēl spriest, jo velku tikai pa mājām. Protams , ja nebūtu šis sabiedrības viedoklis , tad pa ielu pastaigātos ar lielāko prieku zeķubiksēs. Lai gan ir nopērkamas zeķubikses vīriešiem , kas tehniski dod iespēju tās brīvi vilk pie šortiem , bet pagaidām vēl tas ir tikai tehniski . Gan jau ar laiku kas izmainīsies .
Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs Empty Re: Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs

Otrdiena Oktobris 11, 2022 12:06 pm
Naomi40,
viss izmainīsies, bet sākumā jāizmaina pašam sev domāšana. Es līdz publiskai valkāšanai gāju 10 gadus, līdz 2010.gadā uzvilku un izgāju uz stikla taras punktu nodot pudeles Very Happy Tad pa druskai, līdz tuvākajai pārtikas bodei, iznest miskasti, izbraukt kādu līkumu ar velosipēdu, vai pa vakaru kaut kur pastaigāties apkārtnē. Tolaik vēl varēja manīt, ka kāds blenž, bet tagad tā vairs nav. Es no visas sirds mēģinu tev, Naomi40, iestāstīt, ka tas nav tik traki, kā tu domā, bet varbūt tam vajag laiku, pirmkārt, sev, ne sabiedrībai. Pa to laiku daudz kas mainījās, tagad neviens vairs necenšas būt kā visi, bet gan meklē kaut ko oriģinālu - visādi hipsteri, ķipa mākslinieki un tamlīdzīgi. Jāpaprovē izveidot savu stilu, kaut kādu ejošu salikumu, piemēram, sportisku vai casual/brīvdienu/atpūtas, piemeklēt apavus, varbūt pat kādas kontrastīgas zeķes pie zeķubiksēm, kas saskan ar cepuri, lai tās zeķubikses neizkrīt un neuzbāžas kopējā izskatā; vai otrādi: piedot tām īpaša akcenta lomu.

janazekubikse likes this post

janazekubikse
janazekubikse
Number of posts : 12
Join date : 07.09.22
Age : 39
Dzīvesvieta : Baltais Namiņš

Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs Empty Re: Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs

Otrdiena Oktobris 11, 2022 10:31 pm
Man patīk zeķubikses kopš bērnības,ļoti patīk pats vārds “zeķubikses”,uzvelkot kājās,ļoti patīkamas,maigas un seksīgas sajūtas.Ļoti seksīgi izskatās sieviešu kājas zeķubiksēs. Citreiz redzot sievietei kājās viņas,gribas intereses pēc pajautāt:”-Jums kājās ir zeķes vai zeķubikses?” 🙂 Par visu visvairāk no lietām šajā pasaulē es mīlu zeķubikses♥

Begedis and janazekubikse like this post

Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs Empty Re: Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs

Otrdiena Oktobris 11, 2022 10:35 pm
janazekubikse rakstīja:Par visu visvairāk no lietām šajā pasaulē es mīlu zeķubikses♥
Loti mīļa un forša dzīves pozīcija! Atbalstu!

janazekubikse likes this post

janazekubikse
janazekubikse
Number of posts : 12
Join date : 07.09.22
Age : 39
Dzīvesvieta : Baltais Namiņš

Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs Empty Re: Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs

Otrdiena Oktobris 11, 2022 10:41 pm
Paldies,ļoti patīkami♥

Begedis and janazekubikse like this post

Sponsored content

Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs Empty Re: Zeķubikses - kas tajās ir tāds pievelkošs

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā