Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Vīriešu zeķubikes  Empty Vīriešu zeķubikes

Pirmdiena Septembris 28, 2020 9:15 am
Sveiki !
Jau kādu laiku vēroju, ka tirgū ir parādījušās zeķubikses priekš vīriešiem. Uz aci tās ne ar ko neatšķiras no sieviešu. Un kādēļ gan, lai tās atšķirtos , jo apģērbam nav dzimuma. Mani mulsina tikai viens jautājums , kādam nolūkam tās tiek ražotas un tirgotas , ja vīrietis zeķubiksēs uz ielas izraisīs citu cilvēku skatienus un droši vien dažnedažādus skarbus izteicienus. Protams te varētu lūkoties uz to dažādi , sievietes velkā zeķubikses, jo ģērbj kleitu un, lai nesaltu kājas. Vīriešiem arī ir šorti un kur ir teikts , ka tas ir tikai vasaras apģērbs. Un galu galā arī vīriešiem ir kājas , kuras salst Smile

Pašas zeķubikses var nopirkt šeit - https://apavi40plus.lv/lv/zekbikses-un-legingi/viriesu-zekbikses-street-20-den

Ir gan 20/40/60/100 den. Izvēle ir, pat krāsas ir gan melnas, gan brūnas.

Vai no Jums kāds ir šādas nopircis un izmēģinājis ?

Roksana 44 likes this post

20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Vīriešu zeķubikes  Empty Re: Vīriešu zeķubikes

Piektdiena Oktobris 02, 2020 10:09 am
Reiz biju nopircis vīriešu zeķubikses no Aliexpress - plānās ar iestrādātu trubiņu daiktam. Interesanti, bet nav mans. Es labāk dodu priekšroku sieviešu zeķubiksēm - lētāk un plašāka izvēle. Neredzu iemeslu, kāpēc pirkt vīriešu zeķubikses pa 8 eiro. Kas tur citādāks? Vieta daiktam?

janazekubikse likes this post

Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Vīriešu zeķubikes  Empty Re: Vīriešu zeķubikes

Ceturtdiena Oktobris 08, 2020 8:51 am
Tās par kurām tu runā es arī biju nopircis. Tur Ķīnas ražojums , kvalitāte nekāda un jā vieta daiktam bija , jēga nekāda. Materiāls diezgan nesaturīgs.
Šīs , kas ir pie mums pieļauju , ka ir savādākas. Es tikai domāju kur ir jēga vai atšķirība , jo tas ir tikai iepakojums uz kura rakstīts vīriešiem. Diez vai , ja pa ielu staigāsi , kāds sapratīs , ka šīs vīrieši var velkāt Smile

Lasīju interneta dzīlēs , ka citās valstīs vīriešu zeķubikses ir tik pieprasītas, ka nespējot ražot. žēl , ka pie mums tā nav Smile

janazekubikse likes this post

20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Vīriešu zeķubikes  Empty Re: Vīriešu zeķubikes

Ceturtdiena Februāris 17, 2022 10:31 am
Es domāju baigās jēgas no vīriešu zeķubiksēm nav. Lētāk un ērtāk nopirkt sieviešu zeķubikses. Tā vieta daiktam baigi vajadzīga nav.
Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Vīriešu zeķubikes  Empty Re: Vīriešu zeķubikes

Trešdiena Jūlijs 20, 2022 9:53 am
Sveiki.
Vispār jau vīriešu zeķubikses ir reizes divas, ja ne trīs -dārgākas par parastajām zeķubiksēm. Kāpēc - jo iekļaut "vīrieša" maksa Smile Es pats jau vairāk kā 20 gadus valkāju zeķubikses, un pa to laiku man ir tikai divreiz bijušas tieši vīriešu zeķbikses. Teikšu tā - kvalitāte nevelk līdz cenai. Nospļāvos - es tak esmu praktisks cilvēks - maximās un rimī teju katru nedēļu ir zeķbikšu izpārdošana - 40% atlaides. Tad arī pērku. Speciālizētajos veikalos - retāk, parasti ja prasās sev vai sievai kaut ko intreresantāku, ja gribu iziet zeķubiksēs ar šortiem.
Donna BC vispār kaut kā nevilina ienākt, nezinu kāpēc. Laikam tāpēc ka sieva kādu reizi bija nopirkusi no Donna BC, un tas bija pēdējais sūds. Pilnīgi iztieku ar visādām Immagine, Sisi, vai poļu Mona, Gatta, Annes. Tīri tā neko. Kaut gan jāsaka, ir tāda forša čehu firma Adrian, viņiem ir vairāki vīriešu modeļi - tie ir labi. Ja kāds no Rīgas, varat Maskavas ielā (blakus ķengaraga tirgum) aiziet uz veselības preču veikalu Itla, tur viņiem ir piedāvājumā uz vietas, var arī apskatīt, pataustīt. Bet kā jau teicu - cenas ap 8-9 eur.
Labi, pietiks rakstīt. Kaut kur citā tēmā stādīšos priekšā, varbūt arī kādu bildīti iesviedīšu Smile
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Vīriešu zeķubikes  Empty Re: Vīriešu zeķubikes

Trešdiena Jūlijs 20, 2022 10:42 am
Piekrītu, ka vīriešu zeķubikses ir dārgas un ar sliktu kvalitāti. Pilnīgi pietiek ar tevis minētajām sieviešu zeķubiksēm parastajos veikalos. DonnaBC ir trāpījušās labas. No latviešu - Favorite ir diezgan švakas
Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Vīriešu zeķubikes  Empty Re: Vīriešu zeķubikes

Trešdiena Jūlijs 20, 2022 4:35 pm
20den,
Zini, jā, piekritīšu, Favorite diez kas nav, izņemot kokvilnas zeķes - tās vēl tīri tā neko. No lv ir gadījies iegādāties visai labas garās zeķes Voilà 20 den biezumā, ar ļoti platu gumiju. Pat liekas, ka pārāk platu. bet kopumā labas, man jau patīk kad ir pastiptināts purngals (dažas kurpes mēdz būs nežēlīgas pret to), kaut kad pasen esmu pāris reižu Drogās pircis Cancan 40 vai 50 den no mikrošķiedras - silti gan pa mājām, gan ziemā zem džinsiem. Bet, kā jau iepriekš minēju, Adrian būs labas (izrādās, ka tās ir poļu, nevis čehu, kā kļūdaini uzrakstīju iepriekš).
Veikalos Mego un Cenu klubs trāpās labi Mona un citu poļu ražotāju modeļi, uztrāpot uz akcijām, var visai lēti iegādāties ko labu - piemēram, man no Monas patīk ar push up efektu - riktīgi tā savelk vēderu, piepaceļ dupsi, uzreiz šmaugāks izskatos, pat sieva novērtēja Very Happy Labi, izskatās, ka novirzījos no tēmas.
Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Vīriešu zeķubikes  Empty Re: Vīriešu zeķubikes

Piektdiena Jūlijs 22, 2022 5:16 pm
Man vislabāk patīk un praktiski tikai arī pērku ir Itāļu ražotās ORI. Ļoti kvalitatīvas un kas man patīk apspīlētas. Pat 20 den turās ļoti cieši. Vairumā gan pērku 40 den , tieši dēļ tā kā blīvākas.

Begedis , tu tā pa ielu brīvi staigā zeķubiksēs ?
Begedis
Begedis
Number of posts : 98
Join date : 20.07.22

Vīriešu zeķubikes  Empty Re: Vīriešu zeķubikes

Piektdiena Jūlijs 22, 2022 9:08 pm
Naomi40,

šad tad uzvelku nelielai pastaigai vai kādam velo izbraucienam. Ne tik bieži kā gribētos, tā, reizumis, kad ir iespējas un vēlme. Pēdējo reizi ko tādu darīju laikam pēc jāņiem, tad palika karsts laiks, un zeķbikses kļuva neaktuālas. Biežāk kādus lētus legingus uzvelku ar šortiem+plānajām zeķītēm.
Par Ori - jā, nav sliktas. Starp citu, cik man zināms, Ori un Immagine zīmoli pieder vienam īpašniekam. Es vairāk Immagine ņemu, bišku lētākas. Varētu ieteikt modelīti Support 50den - lieliski apspīlē, jo ir viegls atbalstošs efekts. Vairākus gadus labprāt tādas pērku. Savukārt atklātai pastaigai izvēlos vai nu pavisam plānas neuzkrītošas Annes Olivia 20den (miesas krāsas ar nelielu novirzi uz brūno), vai tieši preteji - kādas riktīgi biezas, mikrošķiedras (100den) vai pat ar kādu rakstu.
Itāļiem vienmēr labas zeķubikes ir bijušas. Bet došu vienu padomu - tagad bieži vien viņi savu ražošanu pārceļ uz kādu Serbiju. Tā ir noticis ar Golden Lady un Omsa. Bet Golden Lady bezvīļu ir visai labas, neskatoties uz to ka taisa serbi.

Diemžēl, nevaru iemest linku uz savu galeriju (nekā nepiedienīga), jo man izmeta šo te paziņojumu:
New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Naomi40
Naomi40
Number of posts : 53
Join date : 03.08.20

Vīriešu zeķubikes  Empty Re: Vīriešu zeķubikes

Otrdiena Jūlijs 26, 2022 1:11 pm
Tāda drosme man vēl nav , lai pa ielu staigātu zeķubiksēs , bet neapšaubāmi vēlme ir. nebūtu slikti , ja varētu kopā ar šortiem vilkt. Jo tomēr kājas ir arī vīriešiem ne tikai sievietēm:) Ziemā zem biksēm velku 40 den , ir silti un nemanāmi un nekas neļurinās ja salīdzina ar treniņbiksēm zem džinsiem piemēram.
Te varētu veselu tēmu uztaisīt , kāpēc vīriešiem tik ļoti patīk zeķubikses Smile
Sponsored content

Vīriešu zeķubikes  Empty Re: Vīriešu zeķubikes

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā