Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
LVFeetBeauty
LVFeetBeauty
Number of posts : 24
Join date : 30.03.20

Īsi par mani Empty Īsi par mani

Ceturtdiena Aprīlis 23, 2020 12:16 am
Pēdu fetišs man ir jau no bērnības, bet, protams, visīstākie fetiša avota laiki bija skola, it īpaši pamatskola un vidusskola. Nereti meitenes nāca uz skolu balerīnās, jeb, kā es saucu, laiviņās, protams, zeķēs vai zeķubiksēs. Reti kura bija bez zeķēm vai zeķubiksēm, taču viena mana klasesbiedrene tieši kādu laiku nēsāja melnas laiviņas ar plikām pēdām. Protams, viņai plikās kājas kurpītēs ilgi neturējās un lielākoties viņa sēdēja, sakrustojusi kājiņas zem sava krēsla, ar izvilktiem papēžiem, laiviņas karājās uz pirkstgaliem, un es bieži neatlaidīgi vēroju viņas kailās pēdiņas.
Citas, savukārt, nēsāja zeķes, zeķubikses. Vienu gadu cita mana klasesbiedrene valkāja melnas laiviņas un bieži vilka ārā papēžus, pat mēdza reizēm izvilkt visu pēdiņu un stumdīt kurpīti pa grīdu. Starpbrīžos un apvienotajās stundās sanāca vērot, kā meitenēm slīd nost vaļīgās kurpītes. Mana priekšrocība bija mūzikas skola, kur es mācījos instrumenta spēli. Notika koncerti, konkursi, meitenes vilka zeķubikses un kurpītes, nereti no kurpītēm vilka ārā papēdīšus. Vienā koncertā meitene gandrīz visu laiku vilka kurpītes nost un virsū, sakrustojot kājiņas zem krēsla, viena kurpīte visu laiku krita nost.
Mans viens no patīkamākajiem atradumiem internetā - video no Krievijas skolu mācību stundām, kur meitenes stundu laikā velk nost savas kurpītes. Patīk arī Anglijas meiteņu mode valkāt melnas zeķubikses un laiviņas. Patīk skatīties video, kur ne speciāli meitenes, sievietes rotaļājas ar kurpītēm. Vēl pagājušgad biju ar savu kolektīvu uz vienu pasākumu, kur bija cits, tikai jauniešu kolektīvs, un dažas meitenes vilka ārā papēdīšus no laiviņām, jo īpaši viena, kura intensīvi rotaļājās ar kurpīti. Diemžēl pusaudzītes, nav vēl pilngadīgas, nezinu, vai te var tādu saturu likt, jo kaut ko safilmēju.

Gribēju īsi, sanāca, kā parasti. Centīšos ar laiku šo forumu papildināt ar kaut ko skaistu, fotogrāfijām, stāstiņiem, fantāzijām.

Ziggy and Balletdancer1 like this post

Atpakaļ uz augšu
Similar topics
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā