Zeķubikses & Fetišs

Join the forum, it's quick and easy

Zeķubikses & Fetišs
Zeķubikses & Fetišs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
20Den
20Den
Admin
Number of posts : 98
Join date : 30.03.20
Dzīvesvieta : Riga
https://zekubikses.forumotion.me

Satikšanās Empty Satikšanās

Pirmdiena Marts 30, 2020 12:20 pm
Viņai kājās bija plānas, miesaskrāsas zeķubikses ar spīdumu. Melnas baleta čībiņas un īsi svārciņi. Saulē viņas kājas mirdzēja. Viņa sēdēja parkā uz soliņa un pārlikusi vienu kājiņu pār otru ritmiski to šūpoja. Vaļīgā baleta čībiņa pēkšņi noslīdēja no slīdīgajās zeķubiksēs tērptā papēdīša un palika karājoties tikai uz pirkstgaliņiem. Ilgi tā tur nenoturējās un pēc brīža liegi noslīdēja uz zemes atsedzot mazu, gaiši brūnu un spīdīgu pēdiņu. Zeķubiksēm pirkstgalos nebija dubultslāņa vien tikko redzama līnija, kas atdalīja pirkstu daļu no pārējās pēdiņas. Nadziņi nebija krāsoti, bet bija kopti. Pirkstiņus cieši iekļāva plānais, slīdīgais materiāls. Viņa ar roku maigi pieskārās savai pēdiņai un lēnām sāka to glāstīt. Atbrīvojusies arī no otras kurpītes viņa berzēja vienu pēdiņu pret otru. Viņai patika sajūta, ko radīja zeķubiksēs tērpto pēdiņu saskaršanās un slīdēšana vienai gar otru. Viņa pievēra acis un ļāvās maigajai kņudoņai pavēderē. Zem zeķubiksēm viņai nebija biksīšu, tāpēc katra kustība lika plānajam, ar likru bagātajam materiālam berzēties gar viņas klitoru un radīt maigu tirpoņu visos ķermeņa locekļos. Es pavisam klusītēm piegāju viņai klāt. Viņa joprojām acis turēja aizvērtas. Notupies uz ceļiem es satvēru viņas pēdiņu ar abām rokām un maigi to saspiedu. Viņa atvēra acis un palīkojusies manī pasmaidīja. Izcēlusi savu pēdiņu man no rokām viņa piespieda to pie manām lūpām. Paplešot zeķubiksēs tērptos kāju pirkstiņus viņa berzēja pēdiņu pret manu seju. Es pavēru muti un ļāvu viņas kāju pirkstiņiem ieslīdēt man mutē. Ar rokām es glāstīju viņas slīdīgās kājas. Manas lūpas tikmēr centās aptvert pēc iespējas lielāku viņas pēdiņas daļu. Kamēr es darbojos ar vienu viņas kājiņu, otra lēnām aizceļoja līdz manai bikšupriekšai, kas plīsa vai pušu no mana uzbudinātā locekļa. Ar pēdiņu viņa sāka lēni berzēt manu locekli caur biksēm. Sākumā maigi, bet pēc tam arvien stiprāk, konvulsīvi uzspiežot loceklim ar pēdas apakšdaļu. Beidzis laizīt brūno pēdiņu es nolaidu to pie otras un kādu brīdi ļavu viņai masēt manu locekli ar abām pēdiņām, tomēr pēc brīža atvēru bikšupriekšas rāvējslēdzēju un izlaidu savu karsto un dzīsloto locekli brīvībā. Viņai tas patika. Nekavējoties viņa aptvēra to ar abām pēdiņām un sāka ritmiskām kustībām to masēt. Uz augšu un leju, augšu un leju, augšu un leju. Es atliecu galvu un ar savām rokām palīdzot kustēties viņas pēdiņām, ekstāzē ievaidējos. Jutu, ka tuvojas orgasms, bet es vēl nevēlējos beigt. Sasvēries nedaudz uz priekšu es ar abām rokām lēnām slīdēju viņas svārciņu maliņas virzienā. Maigi pieskāries viņas spīdīgajām kājiņām slīdēju arvien augstāk līdz biju sasniedzis viņas jau miklo kājstarpi. Pacēlis viņas bēšos, mežģīņotos svārciņus uz augšu es ar lūpām pieplaku viņas klitoriņam, kas spiedās cauri zeķubiksēm un pulsēja no uzbudinājuma. Es jutu, ka klitoriņš viss ir mikls. Visa viņas kājstarpe gandrīz vai pludoja no karstās, nedaudz sīvās sulas. Uz miesaskrāsas zeķubiksēm varēja redzēt mitrumu. Es turpināju laizīt viņas klitoriņu, ar mēli brīžiem nolaizīdams arī maksts ieeju. Viņa skaļi ievaidējās, bet joprojām masēja manu locekli ar pēdiņām. Viņas roku pirksti ieķērās manos matos un piespieda manas lūpas ciešāk savai kājstarpei. Pēc brīža es pacēlu galvu un ar rokām atbrīvoju viņu no topiņa un krūštura, kas slēpa nelielas, bet stingras un maigi rozā izcilnīšiem rotātas krūtis. Es tās satvēru savās izstieptajās plaukstās un atkal pieplaku viņas vāverītei ar mēli. Viņa vaidēja un pārtraukusi masēm manu locekli apķēra mani ar abām kājām, sakrustojot tās man uz muguras un piespiežot ciešāk sev klāt manu augumu. Mēs abi bijām ekstāzē. Viņas vāverīte trīsēja no uzbudinājuma un tāpat mans loceklis, tāpēc es ar zobiem un pirkstiem pārplēsu viņas zeķukbikses kājstarpē un izveidoju paviršu, bet ērtu caurumiņu, lai varētu piekļūt viņas miesai. Vēl brīdi baudījis viņas sulas es piecēlos kājās un nolaidu savas bikses līdz potītēm. Noguldījis viņu uz muguras es iekārtojos viņai starp kājām un lēnām ievadīju savu locekli viņas pludojošajā vagīnā. Es jutu kā manu loceklis ieslīd viņas mitrajā un neaptverami karstajā vagīnā. Mani sēklinieki atdūrās pret viņas dibenu, viņa labsajūtā iekliedzās. Es ievaidējos un lēnām izvilku savu locekli gandrīz ārā no viņas aliņas. Pacēlis abas viņas pēdiņas sev pie līpām, es atkal iegāju viņā līdz galam. Viņa atkal ievaidējās. Es pārbraucu pār viņas spīdīgajām pēdiņām ar mēli. Šoreiz es neizvilku savu locekli no viņas vagīnas, bet sāku lēnām, bet asām kustībām viņu drāzt. Paātrinot tempu es drāzu viņas vāverīti, reizē laizīdams viņas zeķubiksēs joprojām tērptās pēdiņas. Arvien ātrāk un ātrāk es drāzu viņu. Mani sēklinieki sitās pret viņas ānusu. Viņas tvirtās krūtis manis noteiktajā ritmā kustējās uz augšu un leju. Ar rokām viņa ieķērās manos dibena vaigos un virzīja manu locekli pēc iespējas dziļāk sevī. Pēc brīža es jutu ka viss viņas ķermenis krampjaini saspringst un tūliņ sāk konvulsīvi raustīties. Viņas vāverīte gandrīz vai izšļāca karstas sulas šalti. Viņa ar nagiem ieķērās manā augumā un pavērusi lūpas iekliedzās. Tas bija orgasms. Izbaudījusi to, viņa atbrīvojās un paskatījās manī. Es vēl nebiju beidzis. Atstūmusi ar pēdiņām mani no sevis, viņa satvēra ar tām manu mitro un akmenscieto locekli un sāka masēt to. Viņas miesaskrāsas, nieka 15 den plānajās zeķubiksēs tērptās pēdiņas vizēja saulē un uz mana locekļa izskatījās ārkārtīgi uzbudinoši. Ar rokām satvēris tās es maigi virzīju viņas pēdiņas uz augšu un leju pa manu locekli. Es jutu, ka tuvojas orgasms. Saspiedos viņas pēdiņas cieši kopā es pavirzīju tās zemāk, tieši zem mana loceķļa un ar plaukstu satvēru to. Maigi berzēdams savu locekli, es jutu ka mani sēklinieki saspringst un gatavojas izšaut karsto, bālo sēklu. Paliecis locekli nedaudz uz leju es orgasma spazmās izšļācu pirmo biezās un gandrīz vai verdošās spermas šalti tieši uz viņas kāju pirkstiņiem. Tieši uz brūnajām zeķubiksēm. Sperma ar katru nākamo šalti apklāja visas viņas pēdas. Tā iztecēja cauri zeķubiksēm, cauri viņas pirkstiņiem un izsūcās pēdu apakšdaļā ārā. Viņas pēdas klāja blāvi baltas spermas šaltis. Es biju beidzis. Orgasms bija ļoti spēcīgs un es nespēkā atslīgu uz zemes. Viņa tikmēr lēnām novilka zeķubikses un ielika tās manā somā. Šķelmīgi smaidīdama viņa piecēlās, izvilka no savas rokassomiņas jaunu plāno, miesaskrāsas zeķubikšu paciņu un lēni aizgāja uz tuvāko sieviešu tualeti tās uzvilkt.
Satikšanās 40767610

Ziggy likes this post

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā